;

با مطالبه گری، زمینه اصلاح و پیشرفت جامعه فراهم خواهد شد + فیلم

 

پایگاه خبری آدینه پرس:  هنرمند گرامی سیامک سهرابی تهیه کننده وطراح ونویسنده وکارگردان و تدوینگر مجموعه دورهمی تک ستاره در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری آدینه پرس اهداف برنامه مطالبه گری را چنین تشریح کرد: مجموعه دورهمی تک ستاره بخشهای متفاوتی دارد که اولین بخش آن مطالبه گری هنرمندان و بخشهای بعدی مطالبه گری بانوان، کودکان کار، پزشکان و اصناف و …خواهد بود و هدف مطالبه گری اصولی است.

وی ادامه داد: امید دارم هنرمندان با اخلاق وپیشکسوتان و مسئولین دلسوز وحامی فرهنگ و هنر قداست و معنای واقعی هنر و هنرمندان که از انقلاب و دفاع مقدس و انتخابات و…. همیشه در راس امور میدیدند را دوباره ببین خیلی از هنرمندان در معیشت زندگی خود موندن و دچار آسیبهای اجتماعی شدن ان شالله بایاری رسانه های دلسوز وحامی هنر و هنرمندان، برنامه دورهمی تک ستاره باهدف مطالبه گری اصولی به سر مقصد خودش برسد.

سهرابی افزود: درهربخش مطالبه گری نسبت اقشار مختلف و مخاطبان از مسئولین ذی ربط خواهش خواهیم کرد که تشریف بیارند استدیو مجازی ضمن پاسخگویی به سوالات مخاطبان، نوع حمایتشان را مشخص بفرمایند. وی اظهار امیدواری کرد و گفت: انتظار دارم در بخش مطالبه گری هنرمندان مدیرکل فرهنگ وارشاد که از ایشان تقاضا نمودم و امام جمعه خوش فکر و فرهنگ دوست و استاندار محترم ، معاونت اجتماعی وفرهنگی استانداری، شهردار محترم، شورای شهر که دراین دوره احساس می شود که دلسوزانه به فرهنگ وهنر این خطه نگاه ویژه ای داشته باشند و مدیرکل کار وامور اجتماعی، بیمه تامین اجتماعی و..‌‌‌‌. حضور یابند.
در این برنامه قدوم هنرمندان را ارج می نهیم تا با شرکت در برنامه ، درد و دلهایشان از تربیون آزاد به گوش مسئولین برساند و ازتمامی مسئولین خواهشمند برای ارج نهادن به درد دلها در استدیو شرف حضور یابند و جوابگو باشند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.