بخش تعاون در کشور مظلوم واقع شده است .

دکتر علی علیزاده نماینده مراغه و عجبشیر و دبیر کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در دیدار باجمعی از تعاونگران مراغه گفت : بخش تعاون در کشور مظلوم واقع شده است

به گزارش پایگاه خبری آدینه پرس به نقل از مهدوی خبرنگار روزنامه های فردای ما و صافی همزمان با گرامیداشت هفته تعاون ، جمعی از فعالان بخش تعاون شهرستان مراغه به اتفاق رییس و کارکنان اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان با دکتر علیزاده نماینده شهرستانهای مراغه و عجبشیر دیدار و گفتگو کردند. در این دیدار مهندس حبیبی رئیس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی گزارشی از روند فعالیت‌های بخش تعاون مراغه را ارائه نمود .

دکتر علیزاده دبیر کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت : متاسفانه دست های پنهانی هستند که در کشور مانع پیشرفت بخش تعاون شده و میشوند . وی گفت : با توجه به سه بخش دولتی ، تعاونی و خصوصی کا سه بازوی مهم بخش های مختلف اقتصادی در کشور هستند متاسفانه سهم بخش تعاون در اقتصاد کشور ناچیز است لذا بارها مقام معظم رهبری نیز عدم رضایت خود را از این موضوع اعلام نمودند .

وی تاکید کرد : این امر دور از عدالت است که در کشور بخش تعاون با بی مهری مواجه شود در حالیکه صراحتا بر اهمیت موضوع تعاون در قرآن کریم و رواج این امر تاکید شده است .

وی افزود : بنده با تمام توان و با بکار گیری تمام ظرفیت ها و پتانسیل‌های شهرستان مراغه در رفع معضلات این بخش تلاش خواهم کرد . در این دیدار مدیران تعدادی از تعاونها به بیان انواع مشکلات و معضلات شرکت‌های تعاونی خود پرداختند

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.