برگزاری جشنواره فرهنگی هنری حیدر بابای شهریار در بستان‌آباد

رئیس اداره ارشاد اسلامی بستان‌آباد، گفت: اولین جشنواره فرهنگی هنری حیدر بابای شهریار با حضور مدیران استانی، پژوهشگران، هنرمندان و اصحاب فرهنگ و هنر و رسانه روز جمعه ۱۷ تیرماه در روستای خشکناب برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری آدینه پرس؛ نصیرقمصری در گفت‌وگویی اظهار کرد: اولین جشنواره فرهنگی هنری حیدر بابای شهریار با حضور مدیران استانی، پژوهشگران، هنرمندان و اصحاب فرهنگ و هنر و رسانه روز جمعه ۱۷ تیرماه در روستای خشکناب برگزار می شود.

 

وی با بیان اینکه در راستای تکریم و بزرگداشت شهریار ملک سخن این جشنواره فرهنگی هنری به همراه تجلیل از برگزیدگان آثار هنری برگزار می شود، گفت: در این جشنواره اعضای انجمن های ادبی شعر، خوشنویسی، نقاشی، عکاسی، موسیقی و نمایش استان حضور داشته و همزمان از برگزیدگان رشته‌های نقاشی ، شعر، خوشنویسی و طراحی پوستر تجلیل خواهد شد.

 

قمصری با اشاره به حضور هنرمندان موسیقی در این جشنواره اظهار کرد: هنرمندانی همچون ودوود موذن زاده و جعفر احمدی به عنوان هنرمندان عرصه موسیقی در این جشنواره به اجرای برنامه می پردازند.

 

وی در ادامه از استاد ابوالفضل علیمحمدی، و دکتر صمد رحمانی خیاوی به عنوان سخنرانان علمی جشنواره نام برد که در مورد ابعاد شخصیتی استاد شهریار صحبت می‌کنند.

 

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.