برگزاری مراسم گرامیداشت دهه فجر در شرکت آب منطقه‌ای آذربایجان شرقی

مراسم گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی با حضور مدیرعامل ، اعضای هیئت مدیره و تعدادی از کارکنان با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد .

به گزارش آدینه پرس به نقل از روابط عمومی، مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای آذربایجان شرقی در این مراسم ضمن تبریک چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا ( س ) به تشریح دستاوردهای انقلاب اسلامی در بخش آب و سدسازی پرداخت.

 مهندس غفارزاده اظهار داشت: پیش از انقلاب اسلامی تنها یک سد بزرگ در حوزه مأموریت این شرکت وجود داشت که در حال حاضر این عدد به ۱۳سد بزرگ افزایش یافته است.

 وی همچنین به تشریح سایر دستاوردهای شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی از جمله طرح‌های بزرگ انتقال و تامین آب،  شبکه های آبیاری و زهکشی، بهره برداری از منابع آب در مناطق مرزی ، میزان مشارکت مردم در طرح‌های آبی و ساماندهی رودخانه ها و تشکل‌ها و تعاونی‌های آبران پرداخت.

مهندس غفارزاده با اشاره به نقش ارزنده شهدا و ایثارگران در استمرار نظام جمهوری اسلامی ایران خطاب به حاضران در جلسه از آنها خواست ارائه خدمت به مردم و پاسخگویی سریع به ارباب رجوع  را در سرلوحه اقدامات خود قرار دهند.

 مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای آذربایجان شرقی همچنین با اشاره به عملکرد سال‌های اخیر و توفیق های پی درپی در جشنواره شهید رجایی استان از کلیه همکاران ستادی و شهرستانی در کسب این موفقیت ها قدردانی کرد.

 در ادامه با توجه به همزمانی ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا ( س ) و دهه فجر لوح یادبود و هدایایی به بانوان همکار و کارمندان نمونه شرکت اهدا شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.