تجلیل و تقدیر از عوامل اجرایی سفر ریاست جمهوری به استان آذربایجان شرقی

در اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان آذربایجان شرقی صورت گرفت تجلیل و تقدیر از عوامل اجرایی سفر ریاست جمهوری به استان آذربایجان شرقی

به گزارش پایگاه حبری آدینه پرس به نقل از روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان آذربایجان شرقی،مراسم تقدیر و تجلیل از عوامل اجرایی سفر ریاست جمهوری به استان آذربایجان شرقی با حضور مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان و کارکنان و دست اندرکاران اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان آذربایجان شرقی تشکیل گردید. در این جلسه واقف بهروزی مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان آذربایجان شرقی ضمن اشاره به تخصیص پرداخت قسط اول مبالغ مصوب شده برای سفر و اظهار امیدواری به استمرار این روند، از تمامی همکارانی که در جریان سفر ریاست جمهوری به استان و تشکیل میز ارتباطات مردمی وزارت امور اقتصادی و دارایی در استان که طی دو روز ۱۲و۱۱/۳/۱۴۰۱ تشکیل گردید و زحمات فراوانی کشیدند تشکر و قدردانی کرد.

وی افزود: خوشبختانه زحمات دوستان به ثمر نشست و ارزیابی از میز ارتباطات مردمی وزارت متبوع برابر ارزیابی نهاد ریاست جمهوری بسیار خوب ارزیابی شد. وی در خصوص تعداد مراجعه کنندگان به میز ارتباطات مردمی گفت: مراجعه کنندگان بین ۲۵۰۰تا۳۰۰۰نفر بودند و تعداد ۱۸۱۷ثبت درخواست داشتیم.

بهروزی همراهی فوق العاده و کم نظیر کلیه  دستگاههای تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی اعم از؛ امور مالیاتی، گمرک، بورس منطقه ای، بانک‌ها،بیمه ها و سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی را در ارائه خدمت مطلوب به مردم و  موفقیت میز ارتباطات مردمی وزارت متبوع در استان شایسته قدردانی و سپاسگزاری ویژه دانسته و گفت: بی شک همکاری خالصانه کلیه همکاران واحدهای تابعه به عنوان یک مجموعه واحد منشا خدمات خیر و موفقیت در این اقدام مشترک بوده و بدون این مشارکت و همکاری، اجرای این برنامه و کسب موفقیت در آن ممکن نمی شد.

در پایان از تمامی همکارانی که در تشکیل میز ارتباطات مردمی مشارکت داشتند با اهدای لوح سپاس با امضای دکتر ذبیح اله سلمانی نماینده تام الاختیار وزیر امور اقتصادی و دارایی و معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت امور اقتصادی و دارایی تقدیر و تشکر بعمل آمد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.