ورود به وادی رحمت از ساعت ۱۸ تا اذان مغرب مجاز شد

به گزارش آدینه پرس: فرخ جلالی در عین حال با اشاره به اتخاذ تمهیداتی برای رعایت حال شهروندان داغدیده و کاهش آلام آنان گفت: با هماهنگی های صورت گرفته، از این پس همه روزه پس از توقف پروسه ی تدفین اموات، امکان حضور شهروندان برای قرائت فاتحه برای عزیزان سفر کرده از ساعت ۱۸ تا اذان مغرب در وادی رحمت فراهم شد.

مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری تبریز در عین حال با تاکید بر اینکه محدودیت تجمع و ممنوعیت مراسمات همچنان پابرجاست تاکید کرد: تا اطلاع ثانوی برگزاری مراسماتی مانند ترحیم، چهلم، یادبود و مداحی برای اموات در آرامستان های سطح شهر ممنوع خواهد بود.

به گفته وی تغییر وضعیت قرمز به نارنجی در تبریز به معنی عادی شدن اوضاع نیست و بر اساس تصمیم ستاد پیشگیری از کرونا، همچنان تجمع در اماکن پرخطر مانند آرامستان های سطح شهر ممنوع است.

فرخ جلالی با بیان اینکه برای هر متوفی فقط اجازه حضور چهار خودرو از بستگان درجه یک جهت انجام مراسم تشییع و تدفین صادر می شود گفت: به شهروندان گرامی همچنان توصیه می شود به دلیل وضعیت شکننده کرونا و احتمال شیوع ویروس در محیط های پرتجمع، با کمترین تعداد ممکن برای مراسم تشییع و تدفین حضور داشته باشند.

انتهای پیام/

م/۵۹

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.