;

تست رایگان بیماری های واگیردار برای آسیب دیدگان اجتماعی

به گزارش آدینه پرس، محمدرضا قربانیان تبریزی با اعلام این مطلب اظهار داشت: طرح رایگان غربالگری و شناسایی بیماریها در بین آسیب دیدگان اجتماعی با همکاری اداره ساماندهی آسیب دیدگان اجتماعی و اداره کل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز و با استقرار پزشک در کانکس های مستقر شده در مناطق معین، اجرا می شود.

معاون شهردار تبریز افزود: آزمایش تشخیص بیماری های واگیردار نظیر هپاتیت، ایدز و کوید ۱۹ برای آسیب دیدگان اجتماعی و عملیات غربالگیری با استقرار کانکس در کنار کمپ ترک اعتیاد و محلات پرخطر شهر و با حضور پزشکان، انجام می شود.

وی افزود: فعالیت این کانکس ها زیر نظر اداره کل سلامت وامور اجتماعی شهرداری تبریز و با همکاری اداره آسیب دیدگان اجتماعی شهرداری تبریز خواهد بود که علاوه بر انجام تست های پزشکی اقلام بهداشتی نیز به آسیب دیدگان در این کانکس ها تحویل داده خواهد شد.

معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز در پایان سخنانش گفت: جمع آوری و انتقال کارتن خواب ها و افراد بی خانمان و معتادان متجاهر و بدون سرپناه به گرم خانه در دستورکار اداره ساماندهی آسیب دیدگان اجتماعی قرار دارد و در این راستا انتقال این افراد به مراکز ذکر شده به صورت شبانه روزی قابل انجام است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.