تشکل‌های اقتصادی بازوهای اصلی اتاق‌های بازرگانی هستند

مدیر مرکز رتبه بندی اتاق ایران با اشاره به جایگاه تشکل های اقتصادی در اقتصاد کشور، گفت: این تشکل‌ها بازوهای اصلی اتاق های بازرگانی هستند

به گزارش پایگاه خبری آدینه پرس، سپیده امیدی در جلسه تشریح جزئیات ارزیابی و رتبه بندی تشکل های اقتصادی آذربایجان شرقی که به صورت وبینار برگزار شد، افزود: طرح ارزیابی تشکل های وابسته به اتاق آغاز شده و هدف از اجرای آن توانمندسازی و ارتقای جایگاه تشکل های اقتصادی است.

 

وی بیان کرد: در چهار سال گذشته کار رتبه بندی ۲۲۰ تشکل اقتصادی ملی انجام شده که خروجی این کار نیز خوب بوده و امسال نیز پروژه رتبه بندی تشکل های استانی انجام می شود.

 

مدیر مرکز رتبه بندی اتاق ایران، گفت: فرم خوداظهاری مربوط به تشکل ها بر روی آدرس اینترنتی http://rotbeh.iccima.ir قرار گرفته است که پس از تکمیل این فرم، ارزیابی اولیه در مدت ۱۰ تا ۱۵ روز کاری انجام می شود.

 

امیدی، ادامه داد: پس از این مرحله، ارزیابی تشکل های اقتصادی عضو اتاق بازرگانی انجام شده و گزارش نقاط ضعف و قوت آن‌ها اعلام می شود تا این تشکل ها با رفع نقاط ضعف خود، سطح فعالیت های خود را ارتقا دهند.

 

به گزارش ایرنا، در این نشست، مدیران و اعضای تشکل های اقتصادی عضو اتاق بازرگانی تبریز نظرات و دیدگاه های خود را در خصوص این طرح ارایه کردند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.