تفاهم نامه همکاری بین آموزش و پرورش و بیمه دانا منعقد شد

مشاور اجرایی مدیر عامل کشور: ارائه خدمات بهتر و شایسته به فرهنگیان اولویت بیمه دانا می باشد.

به گزارش پایگاه خبری آدینه پرس: بین دو مجموعه اداره کل آموزش و پرورش استان و بیمه دانا استان تفاهم نامه همکاری امضاء شد.

قرارداد درمانی فی مابین بیمه دانا با مدیران ارشد اداره کل آموزش و پرورش استان با حضورمشاور اجرایی مدیر عامل محترم بیمه کشور دکتر مولوی و رئیس بیمه ای شعبه مسجد کبود تبریز دکتر عبدالهی و معاون امور بیمه ای و دکتر صیادی مدیر کل محترم آموزش و پرورش و معاون برنامه ریزی و منابع انسانی و معاون رفاه آموزش وپرورش استان آذربایجان شرقی امضا و مبادله شد.

دکتر مولوی مشاور اجرایی بیمه دانا گفت: امیدورارم انعقاد این قرارداد فرصتی را فراهم کند تا خدمات درمانی در خور شان  فرهنگیان از سوی بیمه دانا ارائه شود .

وی ادامه داد: ما از هیچ تلاشی برای خدمت به این قشر فرهیخته دریغ نخواهیم کرد و می‌کوشیم در خصوص قراردادهای درمان، دغدغه آنان را برآورده کنیم و برای جامعه معلمان  بهترین نوع خدمات‌رسانی بیمه‌ای داشته باشیم.

دکتر عبدالهی رئیس بیمه شعبه مسجد کبود نیز در آیین انعقاد این قراداد گفت:طبق توافق به عمل آمده، همکاران بیمه دانا خدمات بیمه‌ای به فرهنگیان عزیز استان را از اول تیر ماه سالجاری  آغاز کرده‌اند و در خدمت این عزیزان می باشند.

صیادی مدیر کل آموزش و پرورش استان رویکرد مجموعه را در بحث بیمه رضایتمندی حداکثری عنوان کرد و اظهار داشت: در چارچوب مقررات مسیر خدمت رسانی را طوری هدایت کنیم که همکاران با کمترین مراجعه و بیشتر از طریق سامانه، خدمات مورد نیاز را دریافت کنند.

این مقام مسئول در دستگاه تعلیم و تربیت استان ضمن تاکید بر اظهار رضایت و آسودگی خاطر همکاران از خدمات بیمه، تجمع سایر خدمات بیمه ای از جمله آتش سوزی، دانش آموزی و … را در یک سیستم خواستار شد.

علیرضا صیادی با اشاره به اهمیت خدمات بیمه در بخش بیمارستانی، گفت: با توجه به هزینه های بالای این خدمات و ضرورت تکریم فرهنگیان، انتظار میرود عنایت، دقت و احترام  این قشر بیشتر مورد توجه باشد.

مدیر کل آموزش و پرورش استان بیان کرد: جامعه ما از نظر روانی نیاز به محبت دارد و ضروت دارد معلم بعنوان مربی نسل آینده خود روانی سلامت داشته تا بتواند نسلی سالم تربیت نماید.

وی در پایان همکاری مثبت بین بیمه دانا و آموزش و پرورش با الهام گرفتن از سیره نبوی را در راستای رضایت مندی هر دو دستگاه خواستار شد.

معاون پژوهش برنامه ریزی و توسعه منابع استان نیز در سخنانی گفت: باید برنامه ریزی های لازم برای تسهیل در امور اداری و همچنین جلسات توجیهی در راستای رضایتمندی عمومی انجام دهیم.

کیانوش عطایی افزود: موضوع تکریم همکاران فرهنگی اهمیت ویژه ای دارد و احساس تکریم مضاعف و خدمت دهی و نوع پاسخ دهی باید به نحو عالی باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.