تقدیر استاندار آذربایجان شرقی از مدیر روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی استان

استاندار آذربایجان شرقی با اهدای لوحی از مدیر روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی به دلیل کسب رتبه برتر روابط‌عمومی این اداره‌کل در سطح کشور تقدیر کرد.

به گزارش پایگاه خبری آدینه پرس ؛ در متن لوح عابدین خرم خطاب به احد نعمتی به شرح زیر است:

جناب آقای احد نعمتی

مدیر محترم روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آذربایجان شرقی

 

سلام‌علیکم

امروزه با گسترش فناوری‌های نوین و اهمیت فزاینده بسترهای ارتباطی، روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی به‌عنوان عنصر اثرگذار و راهبردی در ارتباط سازمانی شناخته می‌شود.

مهم‌ترین کارکرد روابط‌عمومی ها بیان حقایق و تبیین مجاهدانه آن‌ها در جهت افزایش سرمایه اجتماعی و اعتماد عمومی به‌عنوان عامل شتاب‌دهنده پیشرفت کشور است.

در یک سال اخیر که دولت مردمی سیزدهم با رویکرد گره‌گشایی از کار مردم بر اصل شفافیت، صداقت و پاسخگویی در برابر افکار عمومی تأکید دارد؛ شاهد تلاش‌های مخلصانه کارگزارانی چون جنابعالی در این زمینه و موفقیت‌های خوبی برای بهبود سازوکارهای ارتباطی، جهت مشارکت آحاد مردم، به تصویر کشیدن دستاوردهای خدمت‌رسانی و تنویر افکار عمومی در آذربایجان شرقی بوده‌ایم.

با توجه به انتخاب شما توسط دبیرخانه شورای هماهنگی روابط‌عمومی ها به‌عنوان یکی از فعالان منتخب استان در این زمینه طی یک سال گذشته، از مسئولیت‌پذیری و حسن انجام‌وظیفه از جنابعالی قدردانی می‌کنم و دوام توفیقات تان را از درگاه خداوند متعال خواهانم.

 

عابدین خرم

استاندار آذربایجان شرقی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.