تقدیر و تشکر مهندس رضوی از مسئولین کشوری، استانی، شهرستان ورزقان و همکاران مجتمع

بعد از بازدید رییس جمهور از مجتمع مس سونگون؛

به گزارش آدینه پرس: مهندس رضوی بعد از بازدید رییس جمهور از مجتمع مس سونگون و دیدار با کارگران رسمی و شرکت های پیمانکاری، با صدور پیامی از تمامی مسئولین کشوری، استانی، شهرستان ورزقان و همکاران مجتمع مس سونگون که در برگزاری و میزبانی با شکوه این بازدید، مجتمع را یاری نمودند تقدیر و تشکر نمودند.

 

👈در متن این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ضمن عرض تسلیت سالروز رحلت جانگداز بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) و شهدای قیام ۱۵ خرداد، پنجشنبه ۱۲ خردادماه، مجتمع مس سونگون میزبان قدوم مبارک آیت الله سید ابراهیم رییسی بود اتفاق فرخنده ای که می توان بعد از انتخاب این مجتمع بعنوان واحد نمونه تولیدی کشوری و ارتباط زنده تصویری(ویدئو کنفرانس) با مقام معظم رهبری مدظله العالی، دومین رخداد بزرگ تاریخ مجتمع نامید که انشالله برکات زیادی را برای استان و مجتمع فراخواهد داشت که بزرگترین آن رفع موانع و تسریع در طرح های توسعه این مجتمع خواهد بود.

اما انتخاب این مجتمع به عنوان ایستگاه اول سفر ریاست محترم جمهور، نشان از اهمیت و جایگاه ارزشمند مس سونگون در پیشبرد اهداف اقتصادی، اجتماعی و… استان بوده که جا دارد از حسن نیت و نیک اندیشی آیت الله دکتر آل هاشم نماینده محترم ولی فقیه در استان، دکتر فاطمی وزیر محترم صمت، دکتر عابدین خرم استاندار محترم آذربایجان شرقی کمال امتنان را نمایم.

برخود وظیفه می دانم از تمامی مسئولین کشوری، استانی و شهرستانی بالاخص دکتر دهقانی نماینده مردم شریف ورزقان و خاروانا و دکتر رستمی مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران، حجت الاسلام پورمحمد امام جمعه ورزقان، مهندس نعمتی فرماندار شهرستان ورزقان و دیگر عوامل اجرایی از جمله نیروهای امنیتی و انتظامی، سپاه منطقه ورزقان و پرسنل خدوم مجتمع مس سونگون و شرکت های پیمانکاری که زحمات و تلاش های بی وقفه این عزیزان، ما را در برگزاری باشکوه تر این بازدید و میزبانی در شان از این بزرگوار یاری نمودند تشکر نمایم و از خداوند منان توفیق روز افزون در تمامی مراحل زندگی برایشان مسئلت نمایم.

یقینا این بازدید موجب افزایش انگیزه و روحیه در بین همکارانم در راستای اعتلای آرمان های مقدس میهن عزیزمان ایران گردیده و بر تلاش خود خواهیم افزود تا سربازان شایسته ای برای این مرز و بوم در جبهه های صنعت و تولید باشیم. انشالله.

 

جهانگیر رضوی

مدیر مجتمع مس سونگون

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.