تلاش برای ایجاد فضای مشارکت حداکثری در انتخابات/ هرگونه جانبداری و دخالت در انتخابات ممنوع است

به گزارش آدینه پرس، ایرج شهین باهر در جلسه مدیران شهرداری تبریز با اشاره به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در جمعه پیش رو، اظهار کرد: هرگونه جانب داری له یا علیه شخص یا جریان خاص در انتخابات به عنوان مدیر شهرداری ممنوع است.

او ادامه داد: همچنین هیچ یک از مدیران حق ندارند از امکانات مجموعه مدیریت شهری در ستادهای انتخاباتی استفاده کنند.

شهردار تبریز یادآور شد: در ایام منتهی به انتخابات، کلیه مدیران شهرداری باید کنترل دقیقی بر حضور همکاران در محل کار داشته باشند و فعالیت در انتخابات صرفا پس از اخذ مرخصی، مجاز است.

ایرج شهین باهر با بیان اینکه تمام تلاش شهرداری تبریز کمک به ایجاد فضای شور و نشاط در جهت افزایش مشارکت حداکثری شهروندان در انتخابات است، افزود: کمک به مشارکت حداکثری شهروندان در انتخابات هیچ ارتباطی به جانبداری و دخالت در انتخابات ندارد.

او در بخشی از صحبت های خود تصریح کرد: تلاش مجموعه مدیریت شهری تبریز در چهار سال گذشته بر همگان آشکار بوده و شفافیت سیستماتیک در تمام بخش های مجموعه مشهود و محرز است.

او خاطرنشان کرد: در این مدت تمام انتقادات منصفانه را مشتاقانه پذیرا بوده ایم و حتی بعد از انتخابات نیز هر شهروند، پیشنهادی برای مدیریت شهری و کمک به افزایش و بهبود کیفی خدمات مجموعه شهرداری و جلب رضایت مندی شهروندان داشته باشد، با جان و دل پذیرا خواهیم بود.

شهردار تبریز با اشاره به اجرای پروژه های متعدد در تمام حوزه ها، گفت: در دوره کنونی تمام تمرکز ما حل مشکلات مردم و توجه به اجرای پروژه های شهری در همین راستا بوده است.

ایرج شهین باهر در بخش دیگری از صحبت های خود تشریح کرد: ما می دانیم که که یکی از روش های تبلیغاتی در انتخابات شورا انتقاد از عملکرد دوره قبلی است، اما انتقاد باید منصفانه باشد.

او ادامه داد: مدیران شهرداری در این دوره با وجود بدهی ها و نیروهای انباشته شده از دوره های قبلی، تحریم های ظالمانه ومشکلات اقتصادی و تورم چند برابری و عدم همکاری دولت در انجام تعهدات از جمله در موضوع قطار شهری و خرید اتوبوس، بدون شک کارنامه قابل قبولی دارند.

شهردار تبریز با بیان اینکه اولویت مدیریت شهری فعلی لحاظ صرفه و صلاح شهر و حفظ سرمایه های مجموعه در کنار ارائه خدمات به مردم است، گفت: قطعا مردم فهیم تبریز بعد از انتخابات نیز ناظر عملکرد افراد و مجموعه خواهند بود.

ایرج شهین باهر خطاب به مدیران و کارکنان شهرداری تبریز تاکید کرد: تا آخرین روز و ثانیه، باید با تلاش حداکثری و بدون توجه به حواشی به مردم شهرمان خدمت کرده و در این راه از هیچ تلاشی دریغ نکنیم.

م/۵۹

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.