;

تلاش برای تبدیل آذربایجان‌شرقی به عنوان نماد سرمایه‌گذاری خارجی در كشور

واقف بهروزی نماینده وزیر و مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان در دیدار با مسئولین دستگاهای اجرایی و سرمایه گذاران خارجی آذربایجان شرقی پیشرو در جذب سرمایه گذاری خارجی دانست.

به گزارش پایگاه خبری آدینه پرس:، واقف بهروزی، نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان‌شرقی در دیدار با جمعی از سرمایه‌گذاران و مسئولین دستگاه‌های اجرایی استان، آذربایجان‌شرقی را جزو استان‌های پیشرو در جذب سرمایه‌گذاری خارجی دانست و اظهار داشت: حمایت از سرمایه‌گذاران در میان دستگاه‌های اجرایی استان نهادینه شده است.

 

وی افزود: رقم سرمایه‌گذاری خارجی و جذب سرمایه در استان نسبت به سال گذشته با افزایش جهشی روبه رو بوده است، البته این تلاش‌ها باید دوچندان شده، به طوری که آذربایجان‌شرقی، بِرند سرمایه‌گذاری خارجی در کشور شود.

 

نائب رئیس مرکز خدمات سرمایه گذاری استان آذربایجان‌شرقی عنوان داشت: استفاده از ظرفیت کشورهای همسایه و جذب ایرانیان مقیم خارج از کشور، می‌تواند در جذب هرچه بیشتر سرمایه‌گذاری خارجی در استان موثر واقع شود.

 

نماینده وزیر اقتصاد در استان تصریح کرد: جذب سرمایه‌گذار، نیازمند فراهم کردن شرایط و بستر مناسب می‌باشد، از همین رو، فراهم کردن شرایط لازم، همکاری و همراهی همه مسئولین استانی در بخش‌های مختلف را می‌طلبد که بتوانیم زمینه حضور سرمایه‌گذاران خارجی را در استان فراهم کنیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.