;

تمامی خانوارها ملزم به ثبت نام در سامانه املاک هستند

به گزارش آدینه پرس :مهدی اسحقی نژاد، روز جمعه در گفت‌ و گوی خبری افزود: در این راستا سرپرستان خانوار باید بر اساس آخرین رقم کدملی خود و مطابق با جدول زمان بندی تنظیم شده، به سامانه ملی املاک و اسکان مراجعه کرده و اطلاعات سکونت و مالکیتی خود را ثبت کنند.

 

وی اظهار داشت: برای هر عدد آخر کد ملی سرپرستان خانوار، ۲ روز مهلت برای ثبت نام داده شده است که پس از اتمام این مهلت، حدود یک ماه فرصت وجود دارد تا هر کسی که به هر علتی در این مدت نتوانسته وارد سامانه شود، به سایت ورود یابد و اطلاعات خود را ثبت کند.

 

معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی گفت: مستاجران و مالکان خانه‌ها باید به صورت جداگانه اقدام به ثبت اطلاعات خود در این سامانه کنند.

 

اسحقی نژاد، ادامه داد: اشخاصی که در طی مدت دو ماهه اقدام به ثبت اطلاعات سکونتی خود نکنند به سازمان امور مالیاتی معرفی می‌شوند که از این طریق مشمول جرایم مالیاتی خواهند شد؛ همچنین این خانوارها از برخی خدمات دولتی، بانکی و ثبت نام در مدارس و یا حتی دریافت یارانه محروم خواهند شد.

 

وی یادآوری کرد: ممکن است در روزهای آتی سوالات و یا تغییرات جدیدی در این طرح مطرح شود که در این صورت مراتب و توضیحات لازم اطلاع رسانی خواهد شد.

م/۵۹

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.