توزیع تخم مرغ به نرخ دولتی در تبریز آغاز شد

به گزارش آدینه پرس: حسین غریب در گفتگو با خبرنگاران  اظهار کرد: در چهار نقطه شامل چهار راه لاله، ارم، چهارراه عباسی و بلوار منجم از طریق خودرو و در چهار نقطه خیابان آزادی.روبروی ساختمان شیخ الرئیس. نبش خیابان شهید جدیدی، فروشگاه باقری، میدان رسالت به طرف بوستان فروشگاه زینال زاده، خیابان بهار پشت ایستگاه فروشگاه ناصرگلی رادمهر و شهر جدید سهند فروشگاه زمان زاده توزیع تخم مرغ به نرخ دولتی آغاز شد.

وی با بیان اینکه توزیع تخم‌مرغ از امروز در سطح تبریز و سهند به قیمت مصوب دولتی و نرخ مصوب تنظیم بازار انجام می شود و انتظار دارد که قیمت در روزهای آتی کاهش یابد ادامه داد: توزیع تخم مرغ تا ایجاد تعادل در بازار تخم مرغ ادامه خواهد یافت.

مدیر بازرسی و نظارت بر بازار محصولات کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی استان از توزیع ۲۰ تن تخم مرغ به قیمت کیلویی ۲۲۵۰۰ تومان و یا هر شانه به قیمت ۴۳ هزار تومان خبر داد و تصریح کرد: سال گذشته در ایام پایانی سال شاهد صفهای طولانی مرغ در کشور بودیم که با مدیریت و بازرسی از این اتفاق در سال‌جاری پیشگیری شده است.

وی با اشاره به گشت مشترک ویژه بازار شب عید سال ۱۴۰۱، گفت: کالاهای اساسی هدف در این گشت مشترک، گوشت مرغ،  روغن نباتی، برنج، شکر، تخم‌مرغ  و میوه  است.

وی با بیان اینکه روزانه گشتهای متعددی در  استان انجام  می شود و از ۱۶ اسفندماه گشت‌های بازرسی تشدید  شده است افزود: این گشت ها بدون تعطیلی به فعالیت هایشان ادامه می دهند؛ البته پس‌ از عید نوروز و تا پایان ماه مبارک رمضان این گشت‌ها ادامه خواهد داشت.

مهندس غریب از اقدامات صورت پذیرفته شده جهت افزایش تولید گوشت مرغ در استان خبر داد و یادآور شد: با برنامه‌ریزی‌های انجام‌ شده و نظارت بر بازار شاهد صف ‌های طولانی کالا مانند سال گذشته نیستیم و مرغ به‌ راحتی و آسانی در دسترس مردم قرار دارد.

به گفته مدیر بازرسی و نظارت بر بازار محصولات کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی استان، همه کالاهای اساسی به وفور در  استان وجود دارد و مردم از این بابت نگران نباشند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.