;

توزیع گوشت تنظیم بازار از روز دوشنبه در تبریز آغاز می‌شود

به گزارش آدینه پرس: کریم قدرتی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با مساعدت فرماندار، شورای اسلامی و شهردار کلانشهر تبریز و نیز با همکاری پیمانکاران گوشت سازمان کشتارگاه صنعتی تبریز، از فردا، روز دوم ماه مبارک رمضان جهت تعدیل قیمت‌های گوشت قرمز در سطح شهر تبریز و در فروشگاه های کشتارگاه و نیز در برخی میادین سطح شهر که متعاقباً به اطلاع شهروندان تبریزی خواهد رسید، توزیع می‌شود.

 

وی گفت: دراین طرح، توزیع گوشت قرمز گرم گوساله نر جوانه شناسنامه‌دار مخلوط به مبلغ ۱۵۵ هزار تومان کیلویی از طرف سازمان کشتارگاه صنعتی تبریز به شهروندان ارائه خواهد شد و تا تعدیل قیمت‌های گوشت گرم قرمز ادامه خواهد داشت.

 

قدرتی اضافه کرد: در حال حاضر تمام گوشت‌های قرمز گرم گوساله که با قیمت کمتر از ۱۵۰ هزار تومان به فروش می‌رسد، گوشت گاو ماده بوده و لازم است شهروندان هنگام خرید حتما شناسنامه رنگ آبی کشتارگاه تبریز را جهت اطمینان از نر بودن گوشت گوساله مطالبه کنند.

به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، وی ادامه داد: این عرضه از طریق خودروهای متعلق به سازمان خواهد بود و در فروشگاه شماره یک، تبریز-جاده آذرشهر- بعد از پلیس راه-کیلومتر هفت جاده پیاذر – بعد از روستای تازه کند نرسیده به روستای ساتلو داخل مجموعه کشتارگاه و فروشگاه شماره دو، فلکه گلشهر به طرف بیمارستان شهدا بعد از برج شهران توزیع می‌شود.

 

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.