تکمیل سامانه شفافیت با جدیت پیگیری می شود/ تعدیل نیرو نداریم

به گزارش آدینه پرس: ایرج شهین باهر پیش از ظهر امروز در آیین تودیع و معارفه مدیرکل حراست شهرداری تبریز اظهار داشت: اموال در اختیار شهرداری را به صورت مشخص به مردم اعلام می کنیم چرا که دلیلی ندارد مردم از اموال و دارائی های شهرداری خبر نداشته باشند.

او افزود: در سامانه شفافیت در حالی تمام قراردادها، تعداد، مبلغ و نوع آنها در معرض دید مردم قرار می گیرد که در دوره های سابق مدیریت شهری، حتی طرح تفصیلی تبریز نیز محرمانه بود.

شهردار تبریز با اشاره به تغییر نگاه مردم نسبت به شهرداری و شورای شهر خاطرنشان کرد: مسائل شورای چهارم، نگاه مردم به شهرداری و شورای شهر را تغییر داده بود، که در همین راستا با آغاز دوره پنجم اولویت خود را مبارزه با فساد گذاشتیم و نتیجه آن نیز تغییر دوباره نگاه مردم به شهرداری بود.

او اضافه کرد: اولویت ما فساد ستیزی است و تا آخرین روز بر تداوم این رویکرد مصمم هستیم، یا فساد ما را از بین می برد و یا ما فساد را ریشه کن می کنیم.

ایرج شهین باهر تصریح کرد: کمیسیون های ماده ۱۰۰ را تجمیع کردیم و امروز صدور رای در این کمیسیون‌ها به صورت سیستمی انجام می گیرد که مانع  فساد است.

او به اشاره به ضرورت همکاری بین دستگاه‌ها اعلام کرد: پوشش نقاط ضعف همدیگر و تعامل با یکدیگر در این ایام سخت تحریم یکی از شاخصه های موفقیت جمعی ما است و اگر امروز ادعا داریم که پرونده‌ای در بازرسی و دادگستری نداریم، به خاطر تلاش مدیران لایق شهرداری است.

او ادامه داد: با کمک مدیران استان تنها کلان شهری هستیم که پارسال موفق به تهاتر دولتی شدیم.

ایرج شهین‌باهر تأکید کرد: سعی کردیم مشکلاتمان را خودمان حل کنیم و مشکلات دیگر شهر ها از جمله برای تامین حقوق را در تبریز شاهد نبوده و نیستیم و در کنار آن تعدیل نیرو نیز نداشته و نداریم.

شهردار تبریز  تأکید کرد: تا آخرین روزی که مسئولیت داریم، محکم و استوار پای کار هستیم و امید که خدمتگزار خوبی برای مردمی که در زمان جنگ، تحریم، و مشکلات اقتصادی پای نظام و مدیران آن ایستاده اند، باشیم.

م/۵۹

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.