;

تکمیل پروژه‌های عمرانی شهر بر اساس زمان‌بندی مشخص

گزارش آدینه پرس:عباس رنجبر در حاشیه جلسه مدیریت فنی و پشتیبانی تقاطع‌های غیرهمسطح شهر اظهار کرد: هر پروژه برنامه زمان‌بندی اجرایی خود را دارد و این برنامه منوط به اجرای تعهدات کارفرما و پیمانکار است که امروز این تعهدات را بررسی کردیم.

 

وی افزود: تا به امروز مطابق زمان‌بندی تعیین‌شده برای پروژه‌ها برنامه‌ریزی کرده‌ایم اما باید مسائل و مشکلات موجود حل شود وگرنه از زمانبندی عقب خواهیم ماند.

 

شهردار تبریز تصریح کرد: تلاش داریم قبل از زمان‌بندی تعریف‌شده پروژه‌ها را تمام کنیم اما اگر به هر دلیلی این امر محقق نشود، حداقل در زمان‌بندی مقرر به اتمام می‌رسانیم.

 

وی اضافه کرد: پیرو بازدیدی که به همراه اعضای کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر تبریز و مدیران مناطق و مسئولان فنی شهرداری از پروژه‌های عمرانی و تقاطع‌های غیرهمسطح انجام داده بودیم، جلسات مدیریتی برای پیگیری پیشرفت کار و همچنین رفع مشکلات پیمانکاران تشکیل شد که در این جلسه تصمیمات لازم برای رفع مشکلات به‌حق پیمانکاران اتخاذ شده و به مناطق و سازمان‌ها برای حل مسائل دو هفته وقت دادیم.

 

رنجبر خاطرنشان کرد: پیمانکاران پروژه‌ها نیز تسریع در اجرای عملیات عمرانی پروژه‌ها را باید در دستور کار قرار دهند و نهایتا دو هفته بعد در جلسه‌ای، طرفین گزارشی کامل از پیشرفت پروژه‌ها را اعلام کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.