جاده و دوربرگردان خطرناک روستای “سیوان “جان مردم این روستا را تهدید می‌کند

به گزارش آدینه پرس ، چند سالی است که مردم روستای سیوان با نبود جاده امن و دوربگرگردان خطرناک و تلفات جانی دست و پنجه نرم میکنند.

قاسمی ، یکی از اهالی روستای سیوان ، در گفتگو با خبرنگار گفت از اساسی‌ترین مشکلات این روستا که پیگیری‌های زیادی هم برای حل آن صورت گرفته است مشکل جاده و دور برگردان خطرناک که از طرف هیچ ارگانی نسبت به این مهم اقدامی صورت نگرفت.

وی تصریح کرد: متاسفانه قریب به چند سالیست این جاده و دوربرگردان خراب و خطرناک است و مشکلات زیادی را برای مردم به وجود آورده است. این جاده، جاده اصلی و حیاتی این روستا است، و یکی از مشکلات مهم روستای “سیوان” است که چند سالی است پیگیری‌هایی هم از فرمانداری، شهرداری، بخشداری و اداره راه کرده‌ایم ولی مسئولی که پاسخگو مشکلات و سوال‌های ما باشد نبوده و فقط در این راه وعده و وعید شنیده‌ایم.

وی خاطر نشان شد ، همین امروز در اثر تصادف شدید، متاسفانه پنج تن در این جاده “مرگ” مصدوم شده و بارها شاهد سانحه تلخ تر رانندگی در این جاده بوده ایم.

اکنون با جاده خطرناک این منطقه و تهدیدات جانی در سانحه های رانندگی ساکنان این روستا مواجه هستیم، و نیازمند توجه بسیار و ویژه متولیان و مسئولین محترم است تا در طی سال‌ها تنها اندکی از این مشکل اساسی این روستاییان عزیز برطرف شود تا اندکی از رنج و سختی مردم این منطقه کاسته شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.