جذب ۵۰۰ میلیارد تومان اوراق مشارکت ویژه مترو تبریز

شهردار تبریز از جذب ۵۰۰ میلیارد تومان اوراق مشارکت ویژه پروژه مترو تبریز و ۲۰۰ میلیارد تومان اوراق مشارکت ویژه اتوبوسرانی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری آدینه پرس: یعقوب هوشیار در جریان بازدید معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور از ایستگاه ۱۶ خط ۲ مترو تبریز و فعالیت حفاری تونل در شفت شرقی دستگاه حفار (تی‌بی‌ام) اظهار کرد: بر اساس سیاست جدید مدیریت شهری و شورای شهر مصمم به اتمام خط ۱ مترو تبریز طی سال جاری هستیم.

وی از آغاز روزشمار اتمام ایستگاه‌های ۱۴، ۱۳ و ۱۵ خط ۱ خبر داد و گفت: روزشمار اتمام این ایستگاه‌ها آغاز شده و همکاران ما در سازمان حمل و نقل ریلی تلاش می‌کنند تا با اطلاع رسانی دقیق اقدامات در این ایستگاه‌ها، جزئیات عملکرد در اختیار عموم مردم قرار گیرد. امیدواریم تا پایان سال شاهد اتمام عملیات عمرانی در این سه ایستگاه باشیم.

شهردار تبریز با تأکید بر ضرورت اختصاص فاینانس ویژه ادامه عملیات عمرانی در خط ۲ مترو تبریز جهت اجرای برنامه‌های پیش‌بینی شده، افزود: با توجه به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته طی دو سال آتی فاز ۱ خط ۲ از مسیر قراملک تا سه راه امین به مرحله بهره‌برداری می‌رسد.

وی از جذب ۵۰۰ میلیارد تومان اوراق مشارکت ویژه پروژه مترو تبریز و ۲۰۰ میلیارد تومان اوراق مشارکت ویژه اتوبوسرانی خبر داد و گفت: پیشنهاد ما تخصیص اوراق مشارکت به مبلغ ۱۲۰۰ میلیارد تومان برای خط ۲ است که امیدواریم با تحقق این مبلغ، شاهد تسریع اجرا در خط ۲ باشیم.

هوشیار اظهار کرد: معتقد هستیم باید مردم در جریان امور مترو تبریز باشند و بر این اساس گزارش کار روزانه ارائه می شود تا شهروندان عزیز در جریان اتفاقات جدید و سرعت بالای کار قرار گیرند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.