;

جریمه ۲۰ میلیارد ریالی واحد فولادی در آذربایجان شرقی

به گزارش آدینه پرس:یوسف پایدار روز شنبه در جمع خبرنگاران گفت: نظارت بر عملکرد واحدهای تولیدی آذربایجان شرقی، بر اساس اطلاعات ثبت شده در سامانه های انبار و جامع تجارت برای هوشمندسازی فرآیند نظارت و بازرسی است.

 

وی افزود: بر این اساس و در راستای تشدید اقدامات نظارتی، پرونده تخلف عدم اجرای ضوابط قیمت گذاری و عرضه محصولات فولادی برای یکی از شرکت های فولادی، تشکیل و پس از جمع بندی مستندات و در مراحل قانونی، منجر به صدور رای قطعی و جریمه ۱۹ میلیارد و ۷۳۷ میلیون ریالی شد.

 

پایدار با اشاره به اینکه تاکنون، کارگاه های آموزشی مرتبط با سامانه جامع انبار و سامانه جامع تجارت با حضور نمایندگان واحدهای فولادی استان برگزارشده است، تاکید کرد: در راستای هوشمندسازی فرآیند نظارت و بازرسی، با بهره مندی از توان سامانه های یادشده، با متخلفان بر اساس قوانین و مقررات برخورد می شود.

 

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی ادامه داد: اقدامات نظارتی این سازمان در راستای صیانت از حقوق مصرف کنندگان، همچنان با جدیت و با استفاده از توان و ظرفیت کلیه دستگاههای نظارتی در حال پیگیری است.

 

وی همچنین از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف در زمینه کالا و خدمات اعم از گرانفروشی، کم فروشی، احتکار، عدم درج قیمت و عدم صدور صورتحساب رسمی، مراتب را به سامانه تلفنی ۱۲۴ اعلام کنند تا در اسرع وقت رسیدگی شود.

م/۵۹

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.