جمع آوری لوله بلااستفاده ۱۰ کیلومتری شبکه آب خام از رفیوژ وسط اتوبان شهید کسایی

در راستای صرفه جویی بیشتر در بخش هزینه های جاری و استفاده صحیح از منابع مالی، لوله ۱۰ کیلومتری شبکه آب خام رفیوژ وسط اتوبان شهید کسایی که بلااستفاده بود از این مسیر با انجام حفاری های لازم جمع آوری شد.

به گزارش پایگاه خبری آدینه پرس: اکبر امجدی مدیرعامل این سازمان با اشاره به اجرای طرح تعریض باند شمالی اتوبان شهید کسایی و انتقال درختان از رفیوژ وسط در این مسیر، گفت: باتوجه به بلااستفاده بودن لوله ۱۰ کیلومتری شبکه آب خام در این مسیر و نیز نیاز خود سازمان و برخی از مناطق دهگانه شهرداری تبریز به خرید لوله های مشابه، این لوله از مسیر اتوبان شهید کسایی جمع آوری و در محلهای مورد نیاز مورد استفاده قرار می گیرد.

وی این اقدام را در راستای صرفه جویی در بخش هزینه های جاری ، ارزنده و شایسته توصیف کرد که دیگر نیازی به خرید لوله های مشابه و صرف هزینه های هنگفت نخواهد بود.

امجدی همچنین با اشاره به سایر اقدامات موثر حوزه سیما، منظر و فضای سبز شهرداری تبریز در خصوص مدیریت هرچه بهتر منابع آبی و برنامه ریزی و نیز اجرای طرحهای توسعه شبکه آب خام مورد نیاز حوزه فضای سبز، اقدام اخیر این سازمان در جمع آوری لوله ۱۰ کیلومتری بلااستفاده در مسیر اتوبان شهید کسایی و استفاده از آن در مسیرهای مورد نیاز را ارزنده و بااهمیت توصیف کرد که در صرفه جویی هزینه های جاری و عدم خرید اقلام مشابه نقش مهم و اساسی خواهد داشت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.