دستگیری سارق حرفه‌ای و کشف اسکناس‌های تقلبی در مراغه

به گزارش آدینه پرس:سرهنگ توحید فارسی در تشریح این خبر، گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت در سطح حوزه استحفاظی کلانتری ۱۲، موضوع در دستور کار ماموران این کلانتری قرار گرفت.

 

وی افزود: با تلاش بی وقفه شبانه روزی و تحقیقات فنی ماموران کلانتری ۱۲ سرانجام سارق حرفه ای و سابقه دار را در این خصوص شناسایی و با هماهنگی لازم متهم را دستگیر و به مقرّ دلالت دادند.

 

وی بیان کرد: در بازجویی های به عمل آمده، متهم با مشاهده اسناد و مدارک به دست آمده به شش فقره سرقت موتورسیکلت و اماکن خصوصی در سطح شهر مراغه اعتراف کرد که در بازرسی از مخفیگاهش یک دستگاه موتورسیکلت سرقتی به همراه ۶۹ میلیون و ۴۰۰ هزار ریال اسکناس تقلبی ۱۰۰ هزار ریالی کشف شد.

 

فرمانده انتظامی مراغه با بیان اینکه موتورسیکلت سرقتی بعد از شناسایی به مالباخته تحویل شد، افزود: متهم با تشکیل پرونده برای برخورد قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

 

به گزارش پایگاه خبری پلیس، وی در پایان با توصیه به شهروندان ، بیان کرد: شهروندان به هشدار های پلیسی که در راستای پیشگیری از جرائم توسط کارشناسان انتظامی ارائه می شود، توجه داشته باشند و در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک مراتب را به پلیس ۱۱۰ و تقدیر و پیشنهادات خود را به شماره ۱۹۷ گزارش کنند.

 

انتهای پیام

م/۵۹

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.