دكتر رستمي:آرامش و رضايت مردم هدف و افتخار ماست.

مدير عامل شركت ملي صنايع مس ايران در بازديد از كارخانه اهك هيدراته اهر در جمع مسئولين این شهرستان با اشاره به ارزش و جایگاه تولید در کشور گفت: هدف از فعالیت های تولیدی، شکوفایی صنعت و اقتصاد هست که آرامش و رضايتِ مردم یکی از ارمغان های آن بوده و جزو اهداف و اولویت های ماست. 

به گزارش پایگاه خبری آدینه پرس: دکتر رستمي با اشاره به تأمین آهک مورد نیاز مجتمع مس سونگون از طریق کارخانه آهک هيدراته اهر افزود: توليد بايد هوشمندانه صورت گيرد و علاوه بر تامين نياز سونگون بعنوان مقصد اول، باید به فکر تأمین نیاز داخلی و سپس به فکر صادرات بود تا به سوددهی و تولید ثروت و ارزش واقعی برسیم.

 

مدیرعامل شرکت مس همچنين با اشاره به مسئوليت هاي اجتماعي در منطقه گفت: ارائه خدمات و خدمت رسانی به مردم شریف منطقه را در راستای مسئوليت هاي اجتماعي خود، يك وظيفه ي اساسي و تکلیف برای خود ميدانيم و عمل به اين وظایف نوعی توفیق خدمت بوده و استفاده شایسته از نعمت هم شکرگزاری و موجب برکت هست.

 

در این جلسه همچنین دکتر محرم زاده نماینده مردم شریف اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی هم ضمن تشکر از تلاش های جهادی دکتر رستمی و همت ایشان در امرخدمت به مردم گفت: انجام مسئولیتهای اجتماعی اگر با توجه به ضرورت و نیاز مردم انجام گیرد هم مشکلات مردم مرتفع می گردد و هم رضایت مندی بیشتر اتفاق می افتد.

 

همچنین در ابتدای این جلسه مدیران کارخانه آهک هیدراته اهر، گزارشی از عملکرد و فعالیت های این کارخانه ارائه دادند و به اهداف و برنامه ریزی این مجموعه در توسعه، رونق تولید و صادرات اشاره شد.

 

گفتنی است در این جلسه امام جمعه محترم شهرستان اهر، خانم دکتر پاشایی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس،مسئولان و مدیران محترم استانی و شهرستانی، معاون محترم توسعه و اکتشافات مس ایران، مدیرمجتمع مس سونگون نیز در این جلسه حضور داشتند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.