;

دیدارمردمی مدير منطقه ۸ عمليات انتقال گاز از محدوده اراضي شادآباد

به گزارش آدینه پرس: فيروز خدائي، مدير منطقه ۸  در ديدار مردمي محدوده اراضي شادآباد تبريز كه با حضور فرماندار و نماينده مردم تبريز، آذرشهر و اسكو برگزار شد، گفت: ارتقاء كيفيت ارائه خدمات به مردم راهكاري سازنده در سير صعودي رضايتمندي مردم مي باشد.

مدير منطقه ۸ عمليات انتقال گاز، ضمن تشريح مقررات مربوط به حريم ايمني خطوط لوله گاز، یکی از برنامه‌های استراتژیک این سازمان را، حل مشكلات و پاسخگویی سریع و شفاف به درخواست‌های مردمي عنوان کرد و افزود: خطوط انتقال گاز بعنوان سرمايه ملي و شاهرگهاي حياتي انرژي بوده و جلوگيري از تجاوز به حريم خطوط لوله، پايداري انتقال اين انرژي پاك و  امنيت و آسايش ساكنين جوار خطوط انتقال گاز را تضمين مي نمايد.

خدايي ادامه داد: هدف از انجام دیدارهای حضوری، مستقیم و چهره به چهره با مردم و مسئولين، بررسی موارد مرتبط در حوزه حريم ايمني انتقال گاز و رفع مشكلات مردم بوده تا در این راستا بتوانیم در چارچوب قوانین اقدامات لازم را در جهت رفع مشكلات بكار گيريم.

وي با تاكيد بر اينكه ملاقات عمومي مردم با مسئولان روند خدمت رساني را تسهيل مي كند، اظهار داشت: كاهش مشكلات ساكنين همجوار با خطوط انتقال گاز اعم از صنعتي و غير صنعتي و همچنين حمايت از توليد كنندگان، عمليات تعويض كلاس خطوط لوله ۴۸ اينچ زنجان/ تبريز و ۳۰ اينچ سراب/ تبريز در محدوده اراضي شادآباد با اخذ مجوز از مبادي ذيربط جهت تامين ايمني ساكنين در برنامه كاري منطقه ۸ عمليات انتقال گاز قرار دارد كه اين امر تعامل و همكاري سازمانها، نهادها و شركتهاي حقيقي و حقوقي را مي طلبد.

به گفته مدير منطقه ۸ عمليات انتقال گاز، اطمینان از ایمنی خطوط انتقال گاز و تاسیسات تقویت فشار، مهم ترین بخش فعالیت مناطق عملیاتی به شمار می آید و با توجه به اهمیت این موضوع، خطوط انتقال گاز همه ساله مورد بررسی و بازبینی های های فنی قرار می گیرند.

م/۵۹

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.