دیدار مقام معظم رهبری با دانش‌آموزان در آستانه ۱۳ آبان

جمعی از دانش‌آموزان سراسر کشور صبح چهارشنبه (۱۱ آبان ۱۴۰۱) در آستانه روز دانش‌آموز و روز ملی مبارزه با استکبار با حضور در حسینیه امام خمینی (ره) با حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.

به گزارش پایگاه خبری آدینه پرس، در آستانه سیزدهم آبان‌ماه، روز دانش‌آموز و روز ملی مبارزه با استکبار، جمعی از دانش‌آموزان سراسر کشور با رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.

 

حضرت آیت الله خامنه ای در بخشی از این دیدار خاطرنشان کردند: این روز هم تجسم شرارت آمریکاست،تجسم ضربه خوردن آمریکاست، هم مغلوب شدن آمریکاست، یعنی این کسانی که خیال میکنند آمریکا یک قدرت دست نخوردنی است، به حوادث این روز که نگاه کنیم، معلوم میشود نه، کاملاً آسیب‌پذیر است.

 

مقام معظم رهبری همچنین ۱۳ آبان را تجسم شرارت‌های آمریکا و آسیب‌پذیری و امکان مغلوب شدن آن خواندند و با اشاره به دروغ وقیحانه و بی‌شرمانه آمریکایی‌ها در ابراز دلسوزی برای ملت ایران گفتند: در جنگ ترکیبی چند هفته اخیر، آمریکا، رژیم صهیونیستی بعضی از قدرت‌های موذی اروپا و برخی گروهک‌ها، همه امکانات خود را برای ضربه زدن به ملت ایران به میدان آوردند اما ملت به دهان بدخواهان زد و آنها را ناکام گذاشت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.