;

رئیسی چهارشنبه به تبریز سفر می‌کند

به گزارش آدینه پرس:محمدیوسف شاکری روز سه شنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران، از محیا شدن شرایط حضور آیت‌الله رئیسی در آذربایجان شرقی خبر داد و گفت: آذربایجان در روز چهارشنبه میزبان آقای رئیسی خواهد بود.

 

وی ادامه داد: آیت‌الله رئیسی در مورد ملاحظات کرونایی تاکید جدی بر رعایت مسائل دارد و به دلیل درخواست‌های مکرر مردمی پس از اعلام خبر لغو سفر به تبریز، پیگیر برگزاری سفر شدیم.

 

وی با اشاره به اینکه برای این سفر، موافقت ستاد ملی مقابله با کرونا و شورای تأمین استان اخذ شده است، خاطرنشان کرد: حفظ سلامت مردم در کنار حفظ نظم و فاصله گذاری اجتماعی مورد تاکید آیت الله رئیسی است تا از این جهت آسیبی به مردم وارد نشود.

 

رئیس ستاد مرکزی انتخاباتی سیدابراهیم رئیسی در آذربایجان شرقی در خصوص زمان و مکان این مراسم گفت: مراسم پرشور استقبال مردم آذربایجان از آیت‌الله رئیسی، عصر چهارشنبه، بلافاصله پس از اتمام پخش زنده سخنان رهبر معظم انقلاب، از ساعت ۷ عصر در ورزشگاه تختی باغشمال برگزار خواهد شد که درب‌های ورزشگاه از ساعت ۶ عصر بازگشایی می‌شود.

 

شاکری در پایان از همه مردم دعوت کرد تا دو روز مانده به انتخابات، با حضور گسترده خود، از آیت الله رئیسی حمایت کرده و روز جمعه در پای صندوق ها رای به تشکیل دولت مردمی و مقتدر کمک کنند.

 

انتهای پیام

م/۵۹

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.