رفتار و منش شهید مهدی باکری الگویی بی بدیل برای همه شهرداران

به گزارش آدینه پرس: متن پیام ایرج شهین باهر، شهردار تبریز به شرح زیر است:
خدمت به مردم بزرگترین توفیقی است که یک فرد در طول زندگی خود به دست می‌آورد و مهمتر از آن خدمت در نهادی همچون شهرداری ها که بیشترین ارتباط با مردم را دارد.
خداوند را شاکریم که توفیق خدمت به همشهریان عزیز را در کسوت کلیددار شهر به ما عطا نموده است تا بتوانیم بخشی از دِین خود به این شهر و شهروندان را ادا کنیم.
سالروز شهادت سردار رشید اسلام و آذربایجان، شهید آقا مهدی باکری را به نظرم از آن جهت روز شهردار نامیده‌اند تا یادمان باشد چه کسانی در این کسوت خادم ملت بوده‌اند و چه آسان دست از این عنوان کشیده و جبهه خدمت را عوض کردند و رفتار و منش شهید مهدی باکری باید الگوی همه شهرداران باشد.
سالروز شهادت شهید باکری را از آن جهت روز شهردار نامیده‌اند که تخصص توأم با تعهد و ایثار را در هم آمیخته و خدمت بی‌بدیل برای آبادانی و عمران کشور عزیز و شهرمان داشته باشیم.
در دوره اخیر مدیریت شهری، شهرداری تبریز در حوزه‌های مختلف عمرانی، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و هنری و حتی در مواقع بحرانی همچون شیوع بیماری کرونا، با تمام توان خود، در خدمت شهر و شهروندان بوده و مدیران این نهاد شهری بدون کوچکترین تردیدی، جان خود را در طبق اخلاص گذاشتند و تقدیم سلامت، امنیت و آبادانی شهر کردند.
تعهد، تخصص، اخلاص در عمل و شفافیت امور مهمترین ویژگی یک مدیر است که تلاش کرده ایم  مدیران شهری نیز در این دوره ازچنین ویژگی هایی باشند که بهره‌برداری از پروژه‌های مختلف در سطح شهر، گواه این ادعا است.
اینجانب به عنوان کلیددار شهر تبریز، ضمن پاسداشت مقام شامخ فرمانده رشید سپاه عاشورا، روز شهردار را خدمت تمامی شهرداران کشور، بخصوص شهرداران مناطق ۱۰گانه تبریز تبریک عرض نموده و امیدوارم در ادامه راه نیز با همان روحیه جهادی همراه و پشتیبان ما در اداره شهر باشند.

م/۵۹

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.