رفع عملی موانع تولید در رأس اقدامات سازمان صمت آذربایجان شرقی است

به گزارش آدینه پرس، صابر پرنیان روز چهارشنبه در حاشیه بازدید از شهرک صنعتی سلیمی، با تاکید بر توانمندی های صنعتی تولیدکنندگان و صنعتگران این شهرک، گفت: بسیاری از نام آوران و صاحبان نشان های تجاری معتبر کشور در حوزه های مختلف اعم از صنایع شیرینی و شکلات و مواد غذایی، فولاد و بهداشتی، موجب توسعه اقتصادی، رونق تولید و ایجاد اشتغال پایدار در استان شده اند.

 

وی، افزود: مسئولین و مدیران استانی قدردان تلاش جهادگران عرصه اقتصادی هستند و در ستاد تسهیل استان با احصاء مشکلات و چالش های صنعتگران، گام عملی برای حل و فصل مشکلات و رفع موانع برداشته می شود.

 

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به ویژه شهید سلیمی و زنده یاد مهندس مقیمی، اظهار کرد: همه ما مدیون خون شهدا هستیم و باید تداوم بخش راه و اندیشه صنعتگران و مردان بزرگ عرصه تولید استان باشیم.

 

فرماندار شهرستان آذرشهر نیز بر تعامل هیأت مدیره جدید شهرک شهید سلیمی با دستگاه های دولتی تاکید کرد و ادامه داد: صنعت به عنوان بخش تولید و دولت به عنوان بخش خدمات رسان دو بال توسعه اقتصادی استان هستند و این ۲ بخش باید در مسیر تحقق این هدف تعامل بیش از پیش داشته باشند.

 

محمودی خاطرنشان کرد: شهرک شهید سلیمی به عنوان بزرگترین شهرک منطقه شمالغرب کشور، دارای واحدهای صنعتی بسیار بزرگی است و رفع مشکلات این واحدها در جلسات ستاد تسهیل با جدیت دنبال می شود.

 

وی افزود: باید تلاش کنیم با برنامه محوری و حمایت از صنایع پیشرفته جامعه و صنایعی سازگار با محیط زیست داشته باشیم.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی امروز به همراه فرماندار شهرستان آذرشهر از شرکت های مهراصل، طراحان جراح شرق و اکسید سرب بازدید کردند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.