رفع عملی موانع تولید در رأس اقدامات سازمان صمت آذربایجان شرقی است

image_print

به گزارش آدینه پرس، صابر پرنیان روز چهارشنبه در حاشیه بازدید از شهرک صنعتی سلیمی، با تاکید بر توانمندی های صنعتی تولیدکنندگان و صنعتگران این شهرک، گفت: بسیاری از نام آوران و صاحبان نشان های تجاری معتبر کشور در حوزه های مختلف اعم از صنایع شیرینی و شکلات و مواد غذایی، فولاد و بهداشتی، موجب توسعه اقتصادی، رونق تولید و ایجاد اشتغال پایدار در استان شده اند.

 

وی، افزود: مسئولین و مدیران استانی قدردان تلاش جهادگران عرصه اقتصادی هستند و در ستاد تسهیل استان با احصاء مشکلات و چالش های صنعتگران، گام عملی برای حل و فصل مشکلات و رفع موانع برداشته می شود.

 

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به ویژه شهید سلیمی و زنده یاد مهندس مقیمی، اظهار کرد: همه ما مدیون خون شهدا هستیم و باید تداوم بخش راه و اندیشه صنعتگران و مردان بزرگ عرصه تولید استان باشیم.

 

فرماندار شهرستان آذرشهر نیز بر تعامل هیأت مدیره جدید شهرک شهید سلیمی با دستگاه های دولتی تاکید کرد و ادامه داد: صنعت به عنوان بخش تولید و دولت به عنوان بخش خدمات رسان دو بال توسعه اقتصادی استان هستند و این ۲ بخش باید در مسیر تحقق این هدف تعامل بیش از پیش داشته باشند.

 

محمودی خاطرنشان کرد: شهرک شهید سلیمی به عنوان بزرگترین شهرک منطقه شمالغرب کشور، دارای واحدهای صنعتی بسیار بزرگی است و رفع مشکلات این واحدها در جلسات ستاد تسهیل با جدیت دنبال می شود.

 

وی افزود: باید تلاش کنیم با برنامه محوری و حمایت از صنایع پیشرفته جامعه و صنایعی سازگار با محیط زیست داشته باشیم.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی امروز به همراه فرماندار شهرستان آذرشهر از شرکت های مهراصل، طراحان جراح شرق و اکسید سرب بازدید کردند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.