رقيب آقای رئیسی ناكارآمدي است، نه افراد از جناح‌های دیگر

به گزارش آدینه پرس ،رضا صدیقی، مسئول ستاد انتخاباتی آیت الله سید ابراهیم رئیسی در شهرستان تبریز امروز ۲۰ خرداد ماه در همایش کاندیداهای شورای شهر تبریز در محل ستاد مرکزی تبریز حضور در انتخابات را تضمین امنیت کشور و نظام دانست و گفت: قهر از صندوقهای رای راه نجات کشور نبوده و حضور پرشور مردم در پای صندوق‌های رای، نشان از همدلی ملت شریف ایران است.
وی با بیان اینکه جمهوریت نظام یعنی اراده و خواست مردم، ادامه داد: بند رنگین انگشت هر ایرانی بیشتر از موشک‌های قاره پیما اثر دارد؛ لذا رزمنده در میدان بودن، یعنی حضور در عرصه های مختلف انقلاب که در این برهه حساس نیز حضور پرشور و شعور نشان از عمل به وصیت سردار سلیمانی و اطاعت از رهبری است.
صدیقی با اشاره به اینکه تفكر غربگرايي و اشرافيگري نجات بخش مشكلات ما نيست، تاکید کرد: فاصله از گفتمان انقلاب اسلامي موجب بروز مشكلات عديده در جامعه شده است.
این مقام مسئول افزود: سیاست آقاي رئيسي در دولت آینده استفاده از تمام ظرفیت‌های کشور در همه حوزه‌ها و بهره مندی از تمام سلایق و علایق خواهد بود؛ چنانچه بارها گفته اند من مستقلم و از تمام جناح ها حمايت خواهم كرد، من براي كار، براي ايران و مردم ايران آمده ام و رقيب من ناكارآمدي است نه افراد از جناح‌های دیگر.
صدیقی گفت: عدم مدیریت صحیح دولت درخصوص شهر تبریز منجر به تعطیلی کارخانه عظیمی همچون ماشین سازی شد که به حول و قوه الهی و تمهیدات آقای رئیسی، شاهد رونق این کارخانه و بازگشت دوباره کارگران و به راه افتادن چرخ های تولید و صادرات در این مجموعه شدیم.
مسئول ستاد انتخاباتی آیت الله سید ابراهیم رئیسی در شهرستان تبریز همچنین خطاب به کاندیداهای شورای شهر تصریح کرد: بیشتر تماس های مردم و درخواست حل مشکلات آنان با شهرداری است؛ لذا پیرو انتخابی درست توسط مردم و روی کار آمدن شورایی مدیر، متخصص، مدبر و توانمند، منجر به رفع مشکلات شهری و شهروندان فهیم خواهد شد.

#انتخابات_۱۴۰۰ #سید_ابراهیم_رئیسی #رای_ما_رئیسی #رئیسی.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.