زیر گذر دولت آباد مرند ، مرهمی که خود زخم شد

از احداث زیرگذر جدید دولت آباد مرند که قرار بود تا دهه فجر افتتاح شود و مرهمی بر زخمهای روستا باشد، یک ماه می گذرد و حالا این پروژه خود زخمی بر تن روستای دولت آباد و روستاهای همجوار منطقه شد

به گزارش آدینه پرس، شصت سال از عمر زیر گذر دولت آباد مرند میگذرد . امروزه به خاطر افزایش وسایل حمل ونقل و زیاد شدن جمعیت، دیگر این زیر گذر جوابگوی مطالبات مردم نیست.
البته اوایل دهه ۷۰ وعده وعید های مسئولین در مورد گسترش این راه ارتباطی وعریض تر شدن جاده وپل فقط در حد شعار بود.
چندین بار فرهیختگان وخبرنگاران و نویسندگان و شوراها و مردم طومارهایی برای مسولان ونهادهای مختلف نوشتند اما هربار با وعده های سرخرمن اشخاص ونهادها مواجه شدند.

زیرگذر دولت آباد اندر خم کوچه اول

خیابان منتهی به زیر گذر ، روزانه ترافیک بالایی دارد و روزی که وعده احداث این زیر گذر جدید شد همه خوشحال بودند که ترافیک روستا کاهش چشمگیری می یابد.

اما این پروژه نه تنها این مشکل را کاهش نداد بلکه تاخیر در اتمام آن طی چنین سال گذشته موجب بروز مشکلات فراوان در تردد در این روستا شده است.

پروژه ای که چندین فرماندار وبخشدار ونماینده وشورا ودهیار را تجربه کرد.

الان تقریبا نزدیک ۳یا ۴ سال است کار به کندی پیش می رود. پلی که قرار بود سال قبل افتتاح شود هنوز آماده نشده چه برسد به افتتاح.

حالا چشم مردم به دولت تدبیر و امید است، تا بی تدبیریهای گذشته را جبران کند و گره از کار فروبسته این پروژه بگشاید و امید به داشتن روستایی آباد و زیبا را به مرندی های خونگرم ارزانی کند.
گزارش؛ ناصرغلامی هوجقان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.