;

سالمندان را از دورترین روستاها تا کنج خانه‌ها واکسینه می‌کنیم

به گزارش آدینه پرس :محمدحسین صومی در مراسم واکسیناسیون سالمندان بالای ۸۰ سال، با بیان این‌که آذربایجان شرقی با جمعیت چهار میلیون نفری خود، یکی از چهار استان‌ سالمند کشور است، اظهار کرد: خوشحال هستیم که در چهاردمین روز ماه مبارک رمضان توفیق داریم گام بزرگی در جهت مصون سازی گروه دوم هدف را در بیمارستان خیریه کودکان مردانی آذر برمی‌داریم.

 

وی ادامه داد: امروز در این مکان مقدس، جمع ۱۴ نفری که جهت آغاز واکسیناسیون دعوت شده اند، عصاره تلاش و تجارب و موفقیت و خیرخواهی مردم آذربایجان شرقی هستند، ایشان کودکان خوب دهه دوم قرن ۱۴ و تاثیرگذاران نام آور شش دهه گذشته هستند، از خیر بزرگ مردانی آذر که بیمارستانی ۷۰۰ نفری کودکان را برای کشور ساخته‌اند تا والدین شهدای عزیز و خیران عزیز و استاد گلابی چهره ماندگار شیمی که در این مکان حضور دارند، قدردانی می‌کنیم.

 

صومی افزود: خود را موظف به تامین سلامت انسان‌های بزرگ می‌دانیم، خوشحال هستیم این بزرگان که بیش از هشت دهه در مقابل حوادث و بیماری ها و در ۱۴ ماه گذشته نیز در مقابل این بیماری مصون مانده‌اند، امروز نیز با واکسیناسینون مصون می مانند.

 

وی ادامه داد: از افرادی که در تولید تهیه و انتقال و تزریق واکسن نقش آفرین هستند، قدردانی می‌کنیم که خوبانی از ملت را به آرامش رساندند.

 

رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی تبریز خاطرنشان کرد: اکثریت گروه یک را تا این لحظه واکسینه کرده‌ایم و فردی از این گروه نبوده که به دنبال فراخوان مراجعه کند و واکسینه نشود، تنها تعداد معدودی باقی مانده که مراجعه نکرده اند.

م/۵۹

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.