سامانه شفافیت ماشین آلات شهرداری تبریز رونمایی شد

گزارش آدینه پرس:شهرداری تبریز بر اساس سیاست های شورای اسلامی شهر و در راستای مبارزه با فساد و اداره شهر در یک اتاق شیشه ای، طراحی و راه اندازی سامانه شفافیت را در دستور کار قرار داده است.

 

سامانه شفافیت در قالب پنج سامانه جدید در حوزه های املاک، چک، مناقصات، ماشین آلات و پرونده های حقوقی در حال طراحی و توسعه است.

 

از جمله آنها، با راه اندازی سامانه ماشین آلات شهرداری تبریز که امروز در صحن علنی شورای شهر رونمایی شد، دیگر هیچ دستگاه و خودرویی دور از چشم نیست.

 

حالا تمامی اطلاعات ماشین آلات شهرداری در سامانه ای جامع بارگزاری شده است که در کاهش هزینه ها، افزایش بهره وری و ارائه به موقع خدمات تعمیرگاهی موثر واقع خواهد شد.

 

۱۲۵۰ دستگاه انواع خودرو در سامانه شفافیت ماشین‌‎آلات شهرداری ثبت شده است و تمامی خدمات مورد نیاز ماشین آلات اعم از تعمیرات و تعویض قطعات، تعویض روغن، استهلاک، بنزین، محل خدمت و موارد دیگر در این سامانه ثبت می شود.

 

علاوه بر سامانه ماشین‌آلات، بخش دیگری از سامانه‌های شفافیت اجرایی شده است که بزودی رونمایی می شود.

 

در حاشیه رونمایی از سامانه شفافیت ماشین آلات، با اهدا لوح از ایرج شهین باهر، شهردار تبریز، فرج محمدقلیزاده، رئیس کمیسیون تحقیق و نظارت شورای اسلامی شهر تبریز، تراب محمدی، مدیرکل بازرسی شهرداری تبریز، اسماعیل فتحیان، جانشین شهردار در امور نظارتی، علیرضا اصغری، مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تبریز، میریحیی نوحی، معاون مالی و اقتصادی سازمان فناوری ارتباطات و اطلاعات به خاطر راه اندازی سامانه شفافیت ماشین آلات قدردانی شد.

م/۵۹

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.