سرپرست اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی منصوب شد

به گزارش آدینه پرس: در حکم علی سلاجقه خطاب به سرپرست اداره کل حفاظت محیط زیست استان آمده است:

 

باسلام و دعای خیر؛

با توجه به مراتب شایستگی، تجارب ارزنده مدیریتی و سوابق اجرایی به موجب این حکم جنابعالی به سمت “سرپرست اداره کل حفاظت محیط زیست استان آذربایجان شرقی ” منصوب می‌شوید.

 

امید است با اتکال به خداوند متعال و اهتمام به “عدالت محوری” “روحیه انقلابی” “مردم داری” “پاکدستی و فساد ستیزی” “قانون مداری” “مفاد عهدنامه مدیران دولت مردمی” و تعامل با سایر همکاران در تحقق اهداف سازمان مجدانه بکوشید.

 

توفیقات سرکارعالی در انجام وظایف محوله، خدمت رسانی به مردم، تحقق آرمان های نظام اسلامی و به ویژه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی را از درگاه خداوند متعال خواستارم.

 

به نقل از روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان، مراسم تکریم و معارفه مدیرکل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی با حضور حسن اکبری، معاون محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی سازمان حفاظت محیط زیست، تراب محمدی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان شرقی و مدیران استانی در محل آمفی تئاتر اداره کل حفاظت محیط زیست استان برگزار و با اهدا لوحی از طرف علی سلاجقه معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست و عابدین خرم استاندار آذربایجان شرقی از تلاش‌های حسن عباس نژاد مدیرکل پیشین حفاظت محیط زیست استان تقدیر شد.

 

گفتنی است، شهنام اشتری پیش از این ریاست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان تبریز را بر عهده داشت.

 

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.