شروع به کار فعالیت اتوبوس های مسیر BRT از امروز

به گزارش آدینه پرس: ایمان غنی زاده با اعلام این خبر گفت؛ با توجه به درخواست مکرر شهروندان محترم و حسب مجوزهای صادره از استاندار محترم و دستور شهردار کلانشهر تبریز خدمات اتوبوسهای شرکت واحد در مسیر BRT از روز یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه مجددآ از سر گرفته شد.

غنی زاده افزود؛خدمات مسیر تندرو با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی ابلاغی ستاد مقابله با کرونا و لزوم استفاده از ماسک و رعایت فاصله اجتماعی و ضدعفونی مستمر ناوگان و تاسیسات و استفاده از کارت بلیت شخصی توسط مسافرین انجام می گردد.

وی تصریح کرد؛ ناظرين وبازرسين و واحدهاي گشت انتظامی شركت واحد بر لزوم رعایت پروتکل های ابلاغی نظارت جدی خواهند داشت و از ورود مسافرین بدون ماسک به اتوبوس ها جلوگیری خواهد شد. ضمن اینکه ماسک به قیمت دولتی در تمامی کیوسک های شارژ مسیر تندرو و پایانه ها در دسترس شهروندان محترم می باشد.

مدیرعامل شرکت‌واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه در ادامه گفت: با توجه به خدمات دهی با تمام ظرفیت ناوگان در مسیر تندرو و زمان انتظار تقریبی ۲ دقیقه ای در ایستگاههای این مسیر، از شهروندان محترم تقاضا داریم با رعایت دستورالعمل های ابلاغی ستاد مقابله با کرونا و استفاده از ماسک، با رعايت فاصله گذاري اجتماعي در داخل اتوبوس وممنوعيت سوار نمودن مسافر سرپایی و بیشتر از ظرفیت صندلی ها، در صورت شلوغی، سوار اتوبوس نشده و منتظر اتوبوس بعدی با مسافر کمتر شوند.

غنی زاده در خاتمه از شهروندان خواست با نیروهای این شرکت در جهت رعايت كامل پروتکل های بهداشتي ابلاغی ستاد مقابله با کرونا همکاری لازم را داشته باشند.

انتهای پیام/

م/۵۹

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.