شرکت های بیمه نسبت به صدور بیمه نامه متقاضیان و انجام تعهدات خود اهتمام بیشتری داشته باشند

نشست هم اندیشی و آسیب شناسی فرآیندهای صدور بیمه نامه صنوف و مشکلات و موانع موجود با حضورمدیران و نمایندگان صنعت بیمه استان برگزار گردید.

رئیس شورای هماهنگی دستگاه های تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی در استان :
کلیه شرکت های بیمه نسبت به صدور بیمه نامه متقاضیان و انجام تعهدات خود اهتمام بیشتری داشته باشند
نشست هم اندیشی و آسیب شناسی فرآیندهای صدور بیمه نامه صنوف و مشکلات و موانع موجود با حضورمدیران و نمایندگان صنعت بیمه استان برگزار گردید.
به گزارش پایگاه خبری آدینه پرس: در این جلسه که با روز ملی صنعت بیمه مصادف بود نقطه نظرات نمایندگان شرکت های بیمه استان و فرآیندها و دستورالعمل های موجود در این حوزه و همچنین راهکارهای رفع موانع مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
در این جلسه بهروزی، نماینده وزیر و مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان، ضمن قدردانی از زحمات شرکت های بیمه در ارائه خدمات بیمه ای به تشریح شرایط موجود و مطالبات برخی از صنوف به ویژه اصناف و کسبه بازار تاریخی و سرپوشیده تبریز پرداخت و گفت: «وجود مشکلات و موانع نباید به معنی اهمال یا امتناع از صدور بیمه نامه های مورد نیاز شده و کلیه شرکت ها موظف به انجام تکالیف خود در چارچوب قوانین و مقررات موجود می باشند.»
واقف بهروزی در ادامه با اشاره به شاخص های توسعه و اهمیت صنعت بیمه در این راستا، از نمایندگان شرکت های بیمه خواست تا با جدیت تمام نسبت به ارتقاء سطح نفوذ بیمه شرکت متبوع و همچنین ارتقاء شاخص های بیمه ای استان اقدام نمایند.
رئیس شورای هماهنگی واحدهای اجرایی تابعه ی وزارت اموراقتصادی و دارایی در استان آذربایجان شرقی همچنین وحدت رویه و لزوم اتخاذ موضع و رویکرد واحد را بسیار مهم دانست و بر تهیه و تدوین پروتکل های بیمه توسط کارشناسان و متخصصین امر تاکید نمود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.