;

شرکت گاز استان آذربایجان شرقی، در رده برترین های حوزه سلامت اداری قرار گرفت

به گزارش آدینه پرس به نقل ازروابط عمومی شرکت گاز استان آذربایجان شرقی، مدیر عامل این شرکت گفت: بر اساس بررسی شاخص های عملکردی شرکت های گاز استانی توسط امور بازرسی و رسیدگی به شکایات شرکت ملّی گاز ایران، شرکت گاز استان با کسب امتیاز ۴۱/۹۳ در حوزه اجرای مصادیق سلامت اداری، به عنوان شرکت برتر معرفی گردید.

سیّدرضا رهنمای توحیدی درخصوص شاخص های مورد ارزیابی در حوزه سلامت اداری افزود: میزان آموزش، شفاف سازی عملکرد، شناسایی گلوگاه های فساد، ارتقای سیستم های نظارتی و اصلاح ساختار اداری را از مهم ترین ارکان مورد بررسی در شناسایی میزان سلامت اداری شرکت ها می باشد.

وی با اشاره به ارتقای رتبه شرکت گاز استان در مقایسه با سال ۹۸ اظهار داشت: عملکرد اجرایی شرکت در حوزه سلامت اداری با حدود ۴ پله صعود از امتیاز ۷/۸۹ به ۴۱/۹۳ ارتقا یافته است.

مدیرعامل شرکت گاز استان تصریح کرد: مهم ترین عامل تأثیرگذار در سلامت نظام اداری، ارزش و باورهای اعضای سازمانی بوده که با ایجاد سیستم یکپارچه با اهداف و جهت گیری های مشخص سازمانی و سیستم پایش نظام مند مبتنی بر رضایت مردمی، می توان به این ارزش سازمانی و نهایتاً سلامت اداری دست یافت.

م/۵۹

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.