ضریب ایمنی خط انتقال گاز تبریز – نوردوز تقویت شد

مدیر منطقه هشت عملیات انتقال گاز گفت: با اجرای اسلیو (غلاف گذاری) در خط لوله انتقال گاز ۳۰ اینچ تبریز - نوردوز، ضریب ایمنی و انتقال بهینه و پایدار گاز طبیعی در این خط تقویت شد.

به گزارش پایگاه خبری آدینه پرس: فیروز خدائی با اعلام این خبر در جمع خبرنگاران افزود: در راستای تکمیل تعمیرات این خط در نقاط شناسایی شده، هشت نقطه با اجرای غلاف گذاری از نوع«بی»، تقویت و ایمنی سازی شد.

 

وی گفت: این عملیات پس از انجام تست های لازم روی خط لوله مذکور و شناسایی نقاط آسیب پذیر، نصب غلاف در هشت نقطه از این خط لوله ضروری تشخیص داده شد که با هماهنگی مرکز دیسپاچینگ شرکت ملی گاز ایران و تلاش همکاران عملیاتی و بدون قطعی گاز، در ۱۰روز کاری با موفقیت انجام شد.

 

خدائی اظهار کرد: عملیات غلاف گذاری بر روی خط لوله انتقال گاز ۳۰ اینچ تبریز – نوردوز با حضور کارشناسان عملیاتی در کیلومترهای ۱۳، ۲۷، ۴۸، ۴۹، ۵۷، ۶۵، ۷۳ و ۱۰۶ و با نظارت و تایید بازرسی فنی، نصب و ضریب ایمنی خط مذکور تقویت شد.

 

وی با اشاره به این که انتقال پایدار و ایمن گاز از وظایف مهم این منطقه عملیاتی است، یادآورشد: این عملیات با هدف ارتقاء ضریب ایمنی، بالا بردن راندمان و توان خط جهت انتقال پایدار گاز و بر اساس استانداردهای شرکت انتقال گاز ایران انجام گرفت

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.