عزت امروز ایران مرهون خون شهدای انقلاب است

به گزارش آدینه پرس در متن پیام شهردار تبریز آمده است:

 

بسمه تعالی

 

خداوند متعال را شاکریم که امسال نیز به برکت خون پاک شهدا و رشادت‌ها و مجاهدت‌های دلیرمردان سرزمین‌مان در طول سالیان سال، چهل و سومین سالگرد پیروی انقلاب اسلامی ایران را در نهایت عزت، آرامش و اقتدار گرامی می‌داریم.

 

ایام‌الله مبارک دهه فجر فرصت مغتنمی برای تمام مردم ایران‌زمین است تا با یادآوری جان‌فشانی‌ و ایثارگری‌های شهدا و جانبازان سرافراز دوران پیروزی انقلاب و همچنین یادآوری دستاوردهای انقلاب شکوهمند اسلامی در طول این سال‌ها، بار دیگر قدرت و عظمت ملت بزرگ و شریف ایران اسلامی را برای تمام جهان نمایان سازیم که بی‌شک این عظمت موجب خوشنودی دوستان و ترس و اندوه دشمنان می‌شود.

 

مردم تبریز در طول تاریخ آغازگر اتفاقاتی نیک برای هم‌میهنان خود بوده‌اند و در جریان پیروزی انقلاب اسلامی نیز نمی‌توان قیام مردمان این شهر در وقایعی همچون ۲۹ بهمن را که به نوعی جرقه خروش ملت بزرگ ایران را برافروخت، نادیده گرفت و امروز ما مردم تبریز صاحب چنین عقبه و افتخارات بزرگی هستیم و همین، وظیفه ما را در قبال آبادانی این سرزمین سنگین‌تر می‌کند.

 

باید شاکر خداوند مهربان باشیم که به خدمتگزاران نظام جمهوری اسلامی در بخش‌ها و رده‌های مختلف نیروی جهادگری و خدمت بی‌منت را عطا کرد تا امروز از عزتی بین‌المللی و جایگاهی جهانی برخوردار شده و در سایه هدایت‌های اندیشمندانه رهبر معظم انقلاب، الگویی برای تمام مردم مسلمان و مظلوم جهان باشیم.

 

بار دیگر فرا رسیدن ایام پرشکوه پیروزی انقلاب اسلامی و اعیاد رجبیه را خدمت رهبر معظم انقلاب، مردم شریف ایران و همشهریان تبریزی تبریک و تهنیت عرض نموده و برای ملت بزرگوار ایران اقتدار و عظمت روزافزون مسئلت می‌نمایم.

 

عباس رنجبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.