عملیات گازرسانی ۱۱ روستای دیگر شهرستان مراغه آغاز شد

آیین افتتاح پروژه گازرسانی به 11 روستای شهرستان مراغه با حضور مسؤولین استانی و شهرستانی برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری آدینه پرس، نادر کمالی در آیین افتتاح پروژه گازرسانی به ۱۱ روستای شهرستان مراغه گفت: این پروژه شامل گازرسانی به روستاهای قوشه بلاغ، جناق بلاغ علیا، کنجی، تازه کند عیدلو، عیدلو، شیرین کند، جوکی وسط، قویون قشلاق، باغ یری، آغچه مشهد و ممه شیر با تعداد ۴۳۹ خانوار تحت پوشش خواهد بود.

وی با اشاره به رو به اتمام بودن گازرسانی روستایی در شهرستان مراغه، افزود: به زودی تمامی روستاهای شهرستان به مدار مصرف گاز طبیعی متصل شده و رفاه و آبادانی حاصل از انرژی پاک گاز طبیعی در تمامی مناطق شهری و روستایی برابری خواهد کرد.

کمالی ادامه داد: علاوه بر پروژه افتتاحی، گازرسانی به ۶ روستای این شهرستان نیز در دست اجرا بوده که از پیشرفت مطلوبی برخوردار می باشد.

وی اظهار داشت: هم اکنون ۱۰۰ درصد خانوار شهری و ۹۹ درصد خانوار روستایی از نعمت گاز طبیعی بهره مند می باشند که با به ثمر رسیدن پروژه های عمرانی گاز در آینده نزدیک، این بهره مندی به ۹/۹۹ درصد افزایش خواهد یافت.

سرپرست شرکت گاز استان با اشاره به ضرورت رعایت ایمنی و مدیریت مصرف گاز طبیعی تصریح کرد: مهم ترین شکرگزاری برای نعمت الهی گاز که آسان و پاک در اختیار هم استانی های عزیز در تمامی نقاط شهری و دورترین مناطق روستایی قرار گرفته، حفظ این سرمایه ملّی و جلوگیری از هدررفت آن از طریق مدیریت صحیح مصرف و همچنین رعایت نکات ایمنی در بکارگیری آن می باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.