ماجرای خروج وریا غفوری از زمین بازی با ۲۰۶

آدینه پرس: شیرین وطن در جشنواره خود هر ماه یک خودرو ۲۰۶به مشتریان هدیه می دهد که تبلیغ این جشنواره در دور زمین بازی های لیگ برتر قرار گرفته خودرو شکار در تصویر وریا غفوری مربوط به جایزه این جشنواره است.

چند روز پیش بازی استقلال تهران و نساجی مازندران در جریان هفته چهاردهم لیگ برتر در مقابل هم بازی کردند، در حالی که استقلالی‌ها تصور پیروزی آسانی مقابل نساجی را داشتند، اما تا دقایق پایانی به در بسته خوردند تا در نهایت با تک گل هوشمندانه فرشید اسماعیلی بازی را پیروز شدند.

این شرایط قبل از گل استقلال باعث شد تا شاگردان فکری عصبی شوند. عصبانی‌ترین استقلالی داخل زمین وریا غفوری بود که یک کارت زرد مفت را از داور بازی گرفت.  پس از این کارت غفوری خواست که او را از زمین بازی بیرون بکشند.

 بعد از این بازی، تصویری در سایت‌های خبری و شبکه های  اجتماعی از صحنه تعویض وریا غفوری در این بازی پخش شد. در لحظه خروج این بازیکن از زمین، تبلیغاتی دور زمین پخش می‌شد که حاوی تصویر خودرو پژو ۲۰۶ بود و همزمانی خروج وریا غفوری با این تبلیغ، تصویر جالبی را ایجاد کرد که انگار کاپیتان آبی ها برای خروج از زمین سوار اتومبیل می‌شود.

این تبلیغ دور زمین فوتبال، مربوط به برند شیرین وطن است که جشنواره ای به نام دو فصل شیرین دارد. شیرین وطن در این جشنواره هر ماه یک خودرو ۲۰۶ به مشتریان خود هدیه می‌دهد و تبلیغ این جشنواره در دور زمین بازی‌های لیگ برتر پخش می‌شود، که خودرو ۲۰۶ شکار شده در تصویر تعویض وریا غفوری، مربوط به جوایز این جشنواره است.

کسانی هم که مایل به شرکت در این جشنواره باشند، می‌توانند با خرید برخی محصولات شیرین وطن که در صفحه این جشنواره معرفی می‌شود و ارسال کد داخل بسته‌بندی، شانس خود را برای برنده شدن این خودرو ۲۰۶ امتحان کنند.

شرکت شیرین وطن در حال حاضـر جزء برتـرین شرکت های صنایع غذایی کشور و سبد غذایی خود را در تمامی زمینه‌های شیرینی و شکلات بسط و توسعه داده و جزء شرکت‌های برتر کشور از لحاظ سبد کامل محصولات شیرینی و شکلات محسوب می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.