مدیر‌عامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز:هدف نهایی و مشترک تمامی نیروهای حوزه فضای سبز ایجاد فضای سبز کیفی و ایده‌آل شهری است.

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری تبریز ایجاد فضای سبز ایده‌آل، کیفی و با هزینه کم را هدف نهایی و مشترک تمامی نیروهای حوزه فضای سبز خواند.

به گزارش پایگاه خبری آدینه پرس، اکبر امجدی که در جلسه بررسی و حل مشکلات کارشناسان و سرپرستان کارگاه شرکت‌های فضای سبز تبریز سخن می‌گفت با اشاره به لزوم ایجاد وفاق و انسجام بیشتر مشترک و تقویت مستمر آن، این امر را تنها راه نیل به اهداف متعالی سازمان که همانا ارتقای بیش از پیش وضعیت کیفی و کمی فضای سبز است بر‌شمرد.

وی کارشناسان و سرپرستان کارگاه شرکت‌های فضای سبز تبریز را جزو نیروهای خط مقدم امور اجرایی و نظارتی حوزه فضای سبز عنوان که نقش مهم و تاثیر‌گذاری در اجرای صحیح و کارشناسی آیتم‌های ابلاغی این حوزه دارند.

امجدی با اشاره به اینکه در حوزه فضای سبز با موجود زنده گیاهی سرو‌کار داریم بر‌احساس مسئولیت بیشتر و عشق به کار در کلیه مراحل نظارتی و اجرایی امور مربوطه که باعث افزایش راندمان‌کاری و ارتقای کیفی فضای سبز خواهدشد تاکید کرد.

گفتنی است در این جلسه که در جمعی صمیمی و رو‌ در رو با مدیر‌عامل محترم سازمان سیما، منظر و فضای سبز انجام گرفت کارشناسان و سرپرستان شرکت‌های تحت پیمان شهرداری تبریز به بیان مشکلات و دغه‌دغه‌های کاری خود پرداخته و خواسته‌های خود را با مهندس امجدی در میان گذاشتند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.