مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز خبر داد:خدمات گسترده ناوگان اتوبوسرانی برای نمازگزاران در عید سعید فطر

ناوگان اتوبوسرانی از ساعت 6.15 صبح عید سعید فطر از تمامی خطوط نسبت به جابجائی نمازگزاران عزیز به محدوده مصلای اعظم امام خمینی (ره) اقدام خواهد نمود.

به گزارش آدینه پرس به نقل از روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه؛ اسماعیلی مدیرعامل اتوبوسرانی کلانشهرتبریز ضمن تبریک فرارسیدن عید سعید فطر و آرزوی قبولی طاعات و عبادات شهروندان عزیز با اعلام این خبر گفت: ناوگان حمل و نقل عمومی با حداکثر توان اعم از اتوبوسهای ملکی و خصوصی تحت نظارت جهت خدمات دهی به مردم مومن به استقبال عید سعید فطر میرود.
وی افزود : طبق برنامه ریزی انجام یافته ناوگان اتوبوسرانی از ساعت ۶٫۱۵ صبح عید سعید فطر از تمامی خطوط شهری و حومه تبریز نسبت به جابجائی نمازگزاران عزیز به محدوده مصلای اعظم امام خمینی (ره) اقدام خواهد نمود.
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه ادامه داد: از اولین ساعات عید سعید فطر تمامی عوامل اجرایی ، فنی و تعمیرگاهی اتوبوسرانی تبریز در حال آماده باش خواهند بود و نسبت به پشتیبانی خدمات دهی ناوگان اقدام خواهند نمود ضمن اینکه گشت های انتظامی اتوبوسرانی تبریز در مبادی طرح ترافیکی جهت نظارت بر خدمات رسانی ناوگان مستقر خواهند شد.
اسماعیلی در ادامه گفت: پس از اتمام مراسم با شکوه نماز عید سعید فطر تمامی اتوبوسها در پایانه ها مستقر و جهت رفاه حال و آسایش نماز گزاران، مرحله دوم خدمات رسانی را آغاز خواهند نمود.
وی تصریح کرد : تعداد ۳۰ دستگاه اتوبوس پشتیبان نیز از واحدگشت در محدوده پل قاری و پایانه جمهوری اسلامی استقرار خواهد یافت تا در صورت نیاز به نمازگزاران خدمات ارائه نمایند.
اسماعیلی در پایان گفت: در زمان برگزاری مراسم نماز عید سعید فطر با توجه به محدودیت های ترافیکی، فعالیت اتوبوس های تندرو از میدان بسیج تا میدان شهید بهشتی و بالعکس و نیز از میدان راه آهن تا باغ فجر و بالعکس انجام خواهد شد ضمن اینکه اتوبوسهای خطوط مستقر در پایانه محققی از انتهای مسیرها تا باغ فجر و خطوط پایانه های جمهوری اسلامی، میدان شهدا و خاقانی نیز از انتهای مسیرها تا پل قاری و بالعکس فعالیت خواهند نمود و پس از مراسم سرویس دهی به روال قبل باز خواهد گشت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.