مدیرکل جدید کمیته امداد آذربایجان‌شرقی معرفی شد

به گزارش آدینه پرس: مدیرکل سابق کمیته‌ی امداد آذربایجان‌شرقی در این مراسم با بیان این‌که خدا را شاکرم که بخشی از عمر خود را در خدمت به محرومان به کار گرفتم، اظهار کرد: از اعتماد بزرگانی که اسباب این توفیق را برایم محیا کردند، بسیار قدردانی می‌کنم، منت دار خیران و نیکوکاران وخیریه‌های استان در کمک و امداد به مستضعفان، ایتام و محرومان استان هستیم.

 

محمد کلامی با قدردانی از همکاری رسانه‌های استان، گفت: از همکاری و تلاش رسانه‌ها که قدردانیم که در این مدت صدای بی‌صداترین‌ طبقات بودند.

 

وی با بیان این‌که امداد جایی برای عشق بازی، معبد، عبادت و سجاده‌ی ذکر است، گفت: همه ما باید شاکر، بودن در این عبادتگاه را داشته باشیم، تمام تلاش خود را در این مدت کردیم، بین خود و خدایم روسفید هستم چرا که لحظه‌ای از خدمت به امداد نکاستم و سعی کردم تمام آورده‌ام از بعد فکری و جسمی را صرف امداد کنم اگر حرف و سخنی باعث رنجش کسی شده است طلب حلالیت دارم، امیدوارم امداد همچنان در سایه‌ی مسئولان و بزرگان به مسیر درخشان خود ادامه دهد.

 

مدیرکل جدید کمیته امداد آذربایجان‌شرقی نیز در این مراسم گفت: وظیفه‌ی خود می‌دانم از خیرین استان قدردانی کنم که همواره جلوتر از امداد در راستای کمک به مستضعفان حرکت می‌کنند.

 

غلامعلی ملامهدی با اشاره به برنامه‌ها و سیاست‌های راهبردی کمیته امداد، ادامه داد: توانمندسازی مددجویان در عرصه‌های اشتغال، فرهنگی و عمرانی جزو سیاست اصلی کمیته امداد است این مسیر را با قوت ادامه می دهیم.

 

وی خدمت بی منت به مددجویان را از دیگر وظیفه‌ی اصلی کمیته امداد عنوان کرد و گفت: از اعتماد و همراهی تمامی مراکز نیکوکاری و همه قدردانی می‌کنم که تاکنون بخش اعظمی از برنامه را با همراهی آنها انجام داده‌ایم.

 

وی ادامه داد: از تلاش‌های دکتر کلامی نیز قدردانی می کنیم که به عنوان امدادگر در این پنج سال کارهای چشمگیری انجام دادند.

 

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.