مدیریت شهری ناحیه محور؛ اولویت شهرداری تبریز

شهردار تبریز گفت: مدیریت شهری به صورت ناحیه محور با محوریت مساجد در راستای توسعه شهری و توزیع امکانات به صورت عادلانه از اولویت های شهرداری تبریز است.

image_print

به گزارش آدینه پرس، یعقوب هوشیار در دیدار مردمی با اهالی جنوب غرب تبریز که با حضور روح الله متفکر آزاد، نماینده مجلس فرماندار تبریز، شهردار و مدیران منطقه هفت انجام یافت، اظهار داشت: برنامه‌های کوتاه و میان مدت برای دستیابی به اهداف و برنامه‌های شهرداری در نظر گرفته شده تا شهروندان نیز شاهد رشد و تغییرات در حوزه مدیریت شهری باشند.

وی به افزایش ۳ برابری ظرفیت تولید آسفالت طی ۲۰ روز گذشته اشاره کرد و گفت: پس از کاهش بارندگی طی روزهای آتی، آسفالت ریزی رواسان جزو نخستین اقدامات شهرداری تبریز در حوزه آسفالت ریزی خواهد بود و تا پایان خرداد ماه آسفالت ریزی این منطقه به طور کامل تحویل شهروندان محترم داده خواهد شد.

هوشیار با بیان اینکه موضوع و تفکر حاشیه نشینی باید تغییر کند، افزود: شهروندان منطقه نیز مدیران را برای رفع مشکلات در این مناطق و توسعه بهتر همراهی کنند و یکی از این اقدامات کاهش روند ساخت و سازهای غیر مجاز است که با همراهی و آگاهی شهروندان می تواند اتفاق بیافتد.

وی همچنین توجه به نوسازی در این منطقه را از دیگر اهداف شهرداری تبریز دانست و گفت: ارائه خدمات جزو وظایف شهرداری بوده اما برنامه های توسعه ای همچون نوسازی منطقه، رفع آلایندگی های صنایع شیمیایی در منطقه از جمله برنامه ها و اهداف شهرداری بوده که تلاش می شود یا همکاری نمایندگان محلات در مساجد مشکلات را شناسایی کرده و در رفع آنها اقدام شود.

شهردار تبریز خاطرنشان کرد: برنامه قرار خدمت را با حضور مدیران استانی و شهری و نخبگان و نمایندگان مساجد محلات به صورت سه ماهه به صورت مستمر برگزار شده و برنامه و اهداف را پیگیری خواهیم کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.