مدیر مخابرات استان خبر داد تسریع توسعه زیرساخت‌های ارتباطی آذربایجان شرقی با منطقی کردن تعرفه تلفن ثابت

مدیر مخابرات منطقه آذربایجان شرقی گفت: با بازنگری و منطقی کردن تعرفه تلفن ثابت، توسعه زیرساخت‌های ارتباطی استان سرعت می‌یابد.

به گزارش پایگاه خبری آدینه پرس:ناصر شهبازی در بازدید از یازدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق و مخابرات و صنایع وابسته که در محل نمایشگاه‌های بین المللی تبریز در حال برگزاری است، اظهار کرد: توسعه فیبر نوری به عنوان شبکه زیرساخت ارتباطی در سال‌های اخیر توسعه یافته ولی عدم منطقی شدن تعرفه‌های مخابراتی در مقایسه با تورم و افزایش هزینه‌های تولید سرویس موجب کاهش سرمایه گذاری در بخش ارتباطات شده است.

 

وی افزود: رویکرد مخابرات، گسترش و توسعه فیبرنوری به عنوان تکنولوژی روز دنیا در تمامی شهرها است که برای گسترش آموزش، تجارت، ارائه خدمات دولت، بستر سازی شبکه انتقال اپراتورها و توسعه شبکه مخابراتی لازم و ضروری است.

 

به نقل از روابط عمومی مخابرات منطقه آذربایجان شرقی، وی ادامه داد: برای فراهم کردن و توسعه این شبکه در نقاط مختلف استان نیاز به سرمایه گذاری بیشتری وجود دارد که با تعرفه‌های فعلی امکان آن وجود ندارد و امیدواریم با همت جمعی و مساعدت دست اندرکاران و با بازنگری و منطقی کردن تعرفه تلفن ثابت توسعه زیرساخت‌های ارتباطی استان سرعت گرفته و خدمات‌ مخابراتی ارتقا می‌یابد.

 

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.