مرغداران و دامداران می توانند در سامانه بازارگاه نهاده های دامی مورد نیاز خود را از کارخانجاتی تامین کنند که محصول با کیفیت تری تولید می کند.

به گزارش آدینه پرس، مهندس فتحی در حاشیه بازدید از مجتمع دامپروری شهرستان بناب که با حضور حجت الاسلام والمسلمین شیخ رضا باقری بناب نماینده مردم شریف بناب در مجلس شورای اسلامی ، مهندس رضا لعلی فرماندار شهرستان ، مهندس خیری مدیر جهادکشاورزی شهرستان بناب و سایر مسئولین استانی و شهرستانی صورت گرفت ضمن مصاحبه با خبرنگاران در ارتباط با نحوه دریافت خدمات شرکت ها از سازمان جهاد کشاورزی پس از حذف یارانه نهاده های دامی گفت: دامداران، مرغداران و کارخانجات قبلاً از طریق سامانه بازارگاه نهاده را تامین می کردند که در حال حاضر نیز سامانه بازارگاه برقرار می باشد و این عزیزان از طریق همین سامانه اقدام به تامین نهاده می نمایند و مزیتی که برای مرغداران و دامداران به وجود آمده اختیار انتخاب آنهاست. در واقع اکنون از کارخانجاتی تامین نهاده خواهند کرد که می توانند محصول کیفی تولید نمایند.

وی افزود: مشاهده می شود کارخانه هایی که تولید کیفی دارند مشتری های بیشتری جذب می نمایند و خود را مکلف به ارتقای بهره وری در راستای کاهش قیمت تمام شده محصول نموده اند.

گفتنی است در حاشیه این بازدید رئیس سازمان جهادکشاورزی استان و هیئت همراه به اتفاق نماینده مردم شریف بناب در مجلس شورای اسلامی، فرماندار شهرستان بناب از مجتمع گلخانه ای شهرستان، دو واحد مرغداری، کارخانجات خوراک دام آذربایجان و آذردانه ، کانال آب آغاجری و شرکت فرآورده های غذایی مانی بازدید کرد و همچنین با مردم روستای خانه برق دیدار و در مورد رفع تداخلات روستا دستور مقتضی صادر نمود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.