مرکز مکانیزه هوشمند پست تبریز راه‌اندازی می‌شود

به گزارش آدینه پرس:رمضانعلی سبحانی‌فر در دیدار استاندار آذربایجان شرقی با وی، با قدردانی از حمایت‌های استاندار از مجموعه پست، خواستار استفاده بیشتر از ظرفیت پست برای شکوفا کردن استعدادهای بالقوه آذربایجان و تبریز در عرصه‌های اقتصادی و تجاری شد.

 

وی از تقویت ناوگان بین‌شهری پست خبر داد و گفت: در حال حاضر روزانه بیش از دو هزار تن مرسولات پستی در سطح کشور جابه‌جا می‌شود و برای تسریع در ارسال مرسولات، اولین خط مستقیم پستی بین تبریز و زنجان ایجاد می‌شود.

 

سبحانی‌فر با بیان این‌که حمایت از تولید در شرکت پست متبلور است، افزود: بخش قابل توجهی از تولیدات داخلی امروز از طریق آنلاین خرید و فروش می‌شود و شرکت پست در این زمینه تفاهم‌نامه‌های متعددی از جمله با معاونت زنان ریاست جمهوری و وزارت میراث فرهنگی امضا کرده است.

 

وی با اشاره به موقعیت جغرافیایی آذربایجان شرقی و همچنین جایگاه این استان در عرصه تولید، خواستار استفاده از ظرفیت شرکت پست در توسعه تجارت آنلاین در استان و احیای پست زمینی با کشورهای همسایه شد.

 

مدیرعامل شرکت ملی پست ایران همچنین اجرای طرح GNAF را زمینه‌ساز حل بسیاری از مشکلات کشور دانست و گفت: این طرح یک طرح قانونی و الزامی است و انتظار داریم که شهرداران در اجرای آن همکاری بیشتری با شرکت پست داشته باشند.

 

وی همچنین خواستار واگذاری خدمات نیابتی دستگاه‌های اجرایی به شرکت پست شد و گفت: استفاده از این ظرفیت که می‌تواند موجب حذف مراجعات فیزیکی مردم و کاهش فساد اداری می‌شود، در کلانشهرها مغفول مانده و باید مورد توجه قرار گیرد.

 

انتهای پیام

م/۵۹

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.