استمرار آگاهی رسانی به دانش آموزان و خانواده های آنان در خصوص مصرف بهینه آب و اهمیت آب های زیرزمینی

به گزارش آدینه پرس: در جلسه مشترک مدیرعامل این شرکت با مدیرکل و معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش ، نماینده مجری طرح احیا وتعادل بخشی آبهای زیرزمینی و نماینده جهاد دانشگاهی عنوان شد.

 مدیر عامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی ضمن قدردانی از همکاری‌های اداره کل آموزش و پرورش در سالهای گذشته ، استفاده از ظرفیتها و امکانات آموزش و پرورش را با توجه به گستردگی و ارتباطات وسیع وزارت آموزش و پرورش در سطح خانواده ها مورد تاکید قرار داد.

 مهندس یوسف غفارزاده  با اشاره به مشکلات به وجود آمده برای اجرای طرح داناب به خاطر شروع کرونا اعلام کرد : در حال حاضر چاره ای جز استفاده از فضای مجازی برای اجرای طرح وجود ندارد اما می‌توانیم بعد از برطرف شدن مشکل همچون گذشته شاهد بازدید دانش آموزان مقاطع مختلف تحصیلی از سدها و تاسیسات آبی باشیم.

 در این جلسه همچنین مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی ضمن اعلام آمادگی کامل برای اجرای طرح داناب، از این طرح به عنوان یک طرح موفق بین دستگاهی یاد کرد و گفت: با توجه به اینکه آموزش و پرورش بیشترین ارتباط را با دانش‌آموزان و خانواده‌ها و اقشار مختلف جامعه دارد از ظرفیت بسیار مناسبی برای کارهای فرهنگی و انتقال انواع محتوا از جمله مدیریت مصرف آب برخوردار است .

دکتر جعفر پاشایی در ادامه با اشاره به سوابق همکاری های قبلی اداره کل آموزش و پرورش و آب منطقه ای آذربایجان شرقی اظهار کرد: برای اجرای طرح داناب و فعالیت‌های فرهنگی در فضای مجازی آمادگی کامل داریم.

م/۵۹

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.