;

نفر اول منتخبین شورای اسلامی تبریز از برنامه سازان شبکه استانی سهند تقدیر کرد

به گزارش آدینه پرس به نقل از روابط عمومی صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی ، حکیمه غفوری با تبریک میلاد مبارک امام هشتم (ع) و دهه کرامت گفت : با هر برهه از مقاطع حساس کشور،  بیشتر به این نتیجه می رسیم که مردم به نظام و انقلاب پایبند هستند هر چند برخی مشکلات و سوء مدیریت ها موجب دلخوری شده اما در حالت کلی مردم پشت نظام ایستاده اند و این وظیفه دولت جدید و شوراهای جدید است که با پای کار بودن و جلب اعتماد و مشارکت مردم موجبات رشد و تعالی جامعه را فراهم کنند.

وی افزود : رسانه ها و به خصوص صدا و سیما تمامی هجمه های دشمنان را بی اثر کردند اما نیاز داریم که این همراهی را همچنان ادامه دهند تا پل ارتباطی با مردم و کمک حال ما در احصای نیازها و شناسایی ضعف ها باشند. چرا که همه می دانیم جز با همراهی مردم هیچ مشکلی قابل حل نیست.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی نیز در این نشست گفت : اگر چه کمبود ها و کاستی هایی در مدیریت ها وجود دارد که موجب نارضایتی مردم شده، اما انتخابات ۱۴۰۰ نشان داد مردم به اصل نظام پایبند هستند و لازم است با تلاش مضاعف ، اعتماد مردم به مسئولان را بیشتر کنیم.

دکتر مرتضی صفری افزود : مردم به کسانی رای داده اند که به اقدامات جهادی و انقلابی آنها امیدوارند و این یک فرصت مغتنم برای خدمتگزارانی است که منتخب شده اند.

وی خاطر نشان کرد : برنده اصلی این انتخابات به فرموده مقام معظم رهبری ، مردم ایران هستند. با این حجم از حملات رسانه ای دشمنان و تحریک مردم به عدم حضور در پای صندوق های رای ، چنین حضور و مشارکت نزدیک به ۴۹ درصد یک شگفتی بزرگ به شمار می رود.

صفری ادامه داد : طراحان توطئه ها و جنگ اقتصادی به دقت نقشه های خود را که همانا تحت فشار قرار دادن اقشار ضعیف و کم درآمد کشور با انواع تحریم ها و گرانی هاست اجرا می کنند چرا که این مردم پایه و اساس انقلاب و نظام هستند و ایجاد نارضایتی در میان آنها تنها راه نفوذ در کشور است.

وی با بیان اینکه همین قشر بیشترین حضور را در انتخابات رقم زدند و در این فضای تهدید و تحریم و البته سو تدبیرها همچنان پای نظام ایستادند اضافه کرد : سرمایه اجتماعی در دوره های گذشته آسیب دیده و حالا که نیروهای ارزشی و با تجربه در ترکیب غالب شورا قرار گرفته اند ، انتظار می رود ، اعتماد از دست رفته ، برگردد.

دکتر صفری تصریح کرد : صدا و سیما نیز در کنار شورای اسلامی تبریز است تا از ظرفیت بسیج کنندگی و همراه کنندگی خود تمام و کمال استفاده کند تا در  نهایت به تامین رفاه مردم و رضایتمندی مطلوب در کلانشهر منجر شود.

 به گفته مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی این مرکز از مهرماه ۹۹ برنامه های انتخاباتی خود را کلید زده و در مجموع ۴۵۸ ساعت برنامه در حوزه های مختلف تولید و پخش نموده است. روز ۲۸ خرداد نیز در یک اقدام بی سابقه ۱۹ ساعت برنامه زنده در آنتن صدا و سیمای استان بوده و ۲۲ بخش خبری در ساعات مختلف پخش شده است.۵۰ اکیپ تولیدی نیز در سراسر استان و ۱۵ اکیپ فنی مشغول پوشش لحظه به لحظه این رویداد مهم برای رادیو و تلویزیون بوده اند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.